23.05.2023, 11:17 | czytano: 1306

Dzień Dziecka w ośrodkach PKL

Polskie Koleje Linowe również nie zapomniały o najmłodszych i w ośrodkach turystycznych zaplanowały na ten dzień atrakcje.
- Zapraszamy 1 czerwca wszystkie dzieci wraz z opiekunami i nauczycielami do ośrodków turystycznych PKL. Z uwagi, iż święto najmłodszych w tym roku wypada w czwartek, w niektórych ośrodkach Grupy PKL zaplanowaliśmy atrakcje tak, by celebrować to święto rodzinnie nawet przez cały weekend. Oprócz pięknych krajobrazów i aktywnie spędzonego Dnia Dziecka na naszych małych gości czekać będą warsztaty edukacyjne, atrakcje oraz animacje, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Mamy nadzieję, że aktywny dzień w bliskości z naturą, będzie sporą odskocznią od codzienności – zachęca Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.
W ośrodku turystycznym PKL na Gubałówce 1 czerwca na najmłodszych będzie czekać mnóstwo atrakcji. Dzień Dziecka na wzniesieniu zaplanowany jest od godziny 9:00 i potrwa do godziny 18:00. PKL, w ramach organizowanego wydarzenia, przygotowały między innymi przejazd koleją linowo-terenową na wzniesienie, połączony ze spacerem w otoczeniu niezwykłych krajobrazów oraz podróżą koleją krzesełkową na Butorowym Wierchu, gdzie czekają na wszystkich najlepsze widoki na Tatry! Taki wycieczka dostępna jest w ramach biletu łączonego.

W ośrodku turystycznym PKL Gubałówka, na najwyżej położonej w kraju plaży, od godziny 12:00 zostanie wyrzucony w górę kolorowy puder.

Dzieci wezmą udział w licznych konkursach, a także posłuchają muzyki, o którą zadba DJ. Będą miały również niepowtarzalną okazję, by stworzyć kolorowe breloczki czy magnesy na lodówkę. Na wszystkich czekać będą zjeżdżalnia grawitacyjna oraz dwa tory summer tubbingowe, po których dzieci zjadą na specjalnych kołach pontonowych. Dodatkowo zorganizowane będą liczne zabawy. Dzień Dziecka osłodzimy także gałką lodów, która – po okazaniu biletu na przejazd koleją PKL – czekać będzie na najmłodszych w Restauracji Tarasy Gubałówka.

PKL, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl