24.06.2023, 12:03 | czytano: 1715

Rada rodziców nagradza uczniów

Fot. Monika Para-Miśkowiec
Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej uczniowie otrzymali nagrodę od rady rodziców. Jej sponsorem jest Bank Spółdzielczy Ziem Górskich Karpatia.
- Nagroda będzie przyznawana co semestr za najwyższą średnią i co najmniej bardzo dobre zachowanie – mówiła w imieniu rady rodziców Agnieszka Galica. Zaznacza, że ma ona motywować uczniów do nauki i zdobywania wysokich ocen.
Nagroda przeznaczona jest dla uczniów klas od czwartej do ósmej. Liczy się najwyższa średnia spośród poszczególnych klas A i B.

W piątek podczas oficjalnego zakończenia roku szkolnego nagrodę otrzymali: Aleksander Baran z klasy IV (średnia 5,36, zachowanie wzorowe), Zofia Andrzejewska z klasy V (średnia 5,50, zachowanie bardzo dobre), Małgorzata Sibiga z klasy VI (średnia 5,42, zachowanie wzorowe), Adrianna Rabiasz z klasy VII (średnia 5,29, zachowanie wzorowe), Anna Budzeńska z klasy VIII (średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre) i Wiktoria Chowaniec z klasy VIII (średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre).

- Dziękujemy za pomoc i wsparcie głównemu sponsorowi Bankowi Spółdzielczemu Ziem Górskich Karpatia, wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie projektu, jak i jego realizację, członkom rady rodziców, gronu pedagogicznemu i dyrekcji naszej szkoły – podsumowuje Agnieszka Galica.

mp/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl