06.08.2023, 15:26 | czytano: 1068

Letnie podróże Sporoninków - ciekawa akcja promocyjna gminy Poronin

zdj. UG Poronin
PORONIN. Urząd Gminy zaprasza mieszkańców, turystów oraz wszystkich chętnych do wspólnej zabawy w sierpniu i we wrześniu pod hasłem "Letnie podróże Sporoninków".
Zabawa polega odebraniu misia Sporoninka z Urzędu Gminy (ul. Józefa Piłsudskiego 5 – sekretariat), zabrania pluszaka ze sobą zrobieniu mu zdjęcia w wybranym miejscu, zamieszczenia na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku, oznaczając: miejsce, profil na Instagramie/Facebooku, swoje imię i dodać hasztagi: #gminaporonin, #sporoninek, #wakacje, #lato2023, #bear, #summer, #travel, #holiday, przesłać link do zdjęcia na adres: promocja@poronin.pl.
"Pocztówki ze sporoninkowych podróży zamieścimy w naszych mediach społecznościowych oraz na tablicach wystawowych przy placu zabaw na terenie GOK-u. W październiku wybierzemy i nagrodzimy najlepsze zdjęcia w kategoriach: Najdalsza podróż, Taka sytuacja, Znane miejsce, Nie ma złej pogody, Boki zrywać, Romantyczne ujęcie, Ale jazda, Egzotyczne osobliwości, Palce lizać!, Łezka się w oku kręci" - wyjaśnia Regina Korczak -Watycha z UG Poronin.

Na koniec - krótkie wyjaśnienie dlaczego ”Sporoninek"?
Pewnego dnia mała Zuzia z Wrocławia dostała misia w koszulce z logo Gminy Poronin
- „O, miś Sporoninek!
- (???)
- No, mały miś „z Poronina”!

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl