21.12.2023, 10:59 | czytano: 2097

Nagrody dla dyrektorów

Fot. Starostwo Powiatowe w Zakopanem
ZAKOPANE. Na ostatnim posiedzeniu Zarządu Powiatu Tatrzańskiego uroczyście wręczono nagrody dla dyrektorów.
Nagrody wręczono: Małgorzacie Mierczak kierującej Zespołem Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego w Zakopanem, dyrektorowi Zespołu Szkół-Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem im Władysława Zamoyskiego, dyrektorowi Markowi Donatowiczowi kierującemu Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem oraz dyrektorowi Tatrzańskiego Centrum Kultury „Jutrzenka”.
Źródło: Starostwo Tatrzańskie, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Do Pana Starosty24.12.2023, 14:09
Jak już chwali się Pan tymi nagrodami, co przyznaje z naszych kieszeni, to wypada napisać otwarcie ile im Pan daje i za co konkretnie. Popieram wpis od @ tajemnica bankowa. Łatwo jest robić komuś dobrze .... cudzym kosztem!
tajemnica bankowa?24.12.2023, 12:36
Zadałem pytanie co otrzymali jako nagrody (przepadło). Czemu nie pokazują "dyplomów uznania", chyba, że to nie dyplomy?
Mówię jak jest22.12.2023, 11:16
@ gazda
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Obecnie nauczyciele nieźle zarabiają, a politycy niezależnie od opcji prześcigają się w dawaniu kolejnych podwyżek. Już rządzący obóz neo-targowicy ogłosił kolejną podwyżkę 30%. Trzeba zauważyć, że nauczyciel nie pracuje 12 miesięcy w roku, bo wolne wakacje, ferie, święta etc. czynią z tej grupy bodaj najbardziej uprzywilejowaną grupę zawodową...Nagminnie biorą też płatne urlopy na tzw. "podratowanie zdrowia" I jeszcze nagrody?
Zakopiańczyk21.12.2023, 18:18
A "Loczek" to niby za co dostał nagrodę?
gazda21.12.2023, 17:32
A za co te nagrody. To oni nie mają pensji? Wstyd się publicznie chwalić. Tak się rozdaje podatników pieniądze. należy się wynagrodzenie za prace zgodnie z umową tak jak każdemu i tyle. Nagrodę to może dostać ten co nie bierze wynagrodzenia np. uczeń za wybitne osiągnięcia lub sportowiec amator lub artysta za wybitne dzieło, ale nie dyrektor z sowitym wynagrodzeniem. Wstydu nie mają, wyborcy tych właśnie powinni rozliczyć.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl