22.12.2023, 10:09 | czytano: 1982

Świąteczne prezenty dla podopiecznych DPS w Białce Tatrzańskiej

zdj. KP Bukowina Tatrzańska
Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci i nastolatków z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.
Bukowiańscy mundurowi przygotowali świąteczne paczki dla dzieci i nastolatków przebywających w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

"Wszyscy policjanci i pracownicy Policji bardzo chętnie włączyli się do akcji i pomimo dość krótkiego terminu realizacji, zebrali potrzebne środki na zakup głownie słodyczy dla dzieci" - podkreślają funkcjonariusze.


Policjanci zawieźli przygotowane paczki do „Serafitek” i przekazali je na ręce kadry i podopiecznych.


opr. s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Kamil22.12.2023, 19:39
Miłość i poświęcenie dla innych ludzi nawet chorych i potrzebujących nie zna granic. Taki piękny gest ze strony policjantów powinien być wynagrodzony premią uznaniową oraz awansem. Macie wielkie serce które zasługuje na uznanie. Bronicie ludzi przed bandziorami oraz pomagacie chorym to naprawdę wielki gest i poświęcenie. Wasza chojność widoczna jest w radości tych bardzo chorych i potrzebujących ludzi, często porzuconych przez bliskich z powodu choroby. Bóg na pewno wam to zaangażowanie i poświęcenie wynagrodzi. Żeby każdy brał z was przykład to świat by wyglądał inaczej, każdy był by zadowolony z chciaż najmniejszego podarunku. Któż jak nie Bóg
mieszkaniec22.12.2023, 11:29
Brawo policja Bukowina
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl