12.06.2024, 17:18 | czytano: 752

Gra terenowa szalone lata osiemdziesiąte

NOWY TARG. 16 czerwca w Spółdzielczym Domu Kultury od godziny 13:00 do 18:00, czeka na Was wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie Was w czasy kolorowych strojów, kultowych gier wideo i niezapomnianych przygód. "Wyrusz z nami w fascynującą podróż do przeszłości i przeżyj niesamowitą przygodę, jaką mogą zaoferować tylko "Szalone Lata Osiemdziesiąte"" - zachęcają organizatorzy kolejnej gry terenowej.
W grze fabularnej, dzieci odkrywają tajemnicę. Jaką?
"Gdy dorośli zaczynają znikać, a dzieciaków ubywa z dnia na dzień, nasi młodzi bohaterowie wpadają na trop szalonego konstruktora. Okazuje się, że naukowiec ten posiada niezwykłą moc – potrafi zamykać ludzi w grach wideo, by ich zniewolić! Czy uda się ocalić osiedle i wszystkich jego mieszkańców? Czy dzieciom uda się znaleźć odpowiedzi na coraz liczniejsze pytania? Dołącz do nas i poczuj klimat lat osiemdziesiątych, rozwiązuj zagadki, współpracuj z innymi i przeżyj niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i wyzwań, które przeniosą Was w świat pełen tajemnic i niespodzianek" - czytamy w opisie.

To zaproszenie dla wszystkich – małych i dużych – do wspólnej zabawy.

MAŁY BONUS - Przebierzcie się za reprezentującą jednej z subkultur lat osiemdziesiątych.
DUŻY BONUS - Podaj kod by zdobyć bonus. Po jego wpisaniu otrzymasz 30 żyć grze contra
MEGA BONUS - Przynieś przedmiot który był w latach osiemdziesiątych. Chodzi o "artefakt" tamtych czasów. Przygotuj krótką ciekawostkę opis tego przedmiotu.

Zapisy poprzez stronę mqgry.pl
Podpowiedzi publikowane na facebooku Gry Terenowe Nowy Trag.

opr. s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl