03.01.2014, 23:13 | czytano: 4696

Wybieramy sportowców 2013 roku

Koniec roku to czas podsumowań, analiz, wyciągania wniosków. To pora, by wybrać najlepszych, bądź najpopularniejszych, sportowców 2013 roku. Już po raz piąty Sportowe Podhale zaprasza do wspólnej zabawy. Cztery razy triumfował Tadeusz Błażusiak. Czy jest w stanie ktoś przerwać jego hegemonię?
Czytelnicy wybiorą Sportowca Roku i Młodego Asa. Z kolei dziennikarze, współpracownicy i eksperci Sportowego Podhala dokonają wyboru najlepszych trenerów gier zespołowych prowadzących seniorskie i młodzieżowe zespoły, najlepszą drużynę oraz Człowieka Roku i Patrona Sportu (czytaj: działacza - sponsora, którzy przyczynili się do popularyzacji sportu na terenie Podhala).
Rok 2013 pokazał, że w sporcie mogą działać tylko profesjonaliści. Sport nie wybacza i dzisiaj nie da się go „robić” metodą chałupniczą, czy na przysłowiowego „nosa”. Kluby odnoszące sukcesy są jak przedsiębiorstwa, zatrudniające profesjonalnych menadżerów, wykwalifikowaną kadrę ekonomistów, bankowców ludzi od marketingu. Dysponują odpowiednim budżetem, obracają dużymi pieniędzmi, z odpowiednią infrastrukturą, z laboratoriami… Jak na wysokim poziomie trwa dziś rywalizacja w wyczynowym sporcie i jak trudne, wręcz niemożliwe, staje się utrzymanie najwyższych obrotów przez cały sezon pokazał miniony rok. Kto nie robi postępów, kto nie dostosuje się do wymogów współczesnego świata, ten musi polec.

Plebiscyt niesie ze sobą zawsze emocje, gorące dyskusje w czasie nominacji, w czasie rozstrzygnięć, budzi kontrowersje, a w wielkim finale staje się przyczynkiem do wielkiej satysfakcji jednych, a mniej lub bardziej umiejętnie skrywanych rozczarowań innych, zaś odczucia te stają się udziałem wszystkich wspomnianych grup, które w nasz plebiscyt są zaangażowane.

Zapraszamy wszystkich kibiców sportowych do aktywnego udziału w naszym plebiscycie. Głosujcie, a potem wszyscy z niecierpliwością czekajmy na finał. W ubiegłym roku oddano 3742 głosy ważne. Czy pobity zostanie rekord?

Głosowanie odbywać się będzie przez Internet na stronie SportowePodhale.pl. Głosowanie będzie trwać do 10 stycznia 2014 roku, do godz. 24.00. Aby otrzymać możliwość oddania głosu należy wypełnić formularz na stronie www.plebiscyt.sportowepodhale.pl wybierając z kategorii Sportowiec Roku, Młody As oraz podać swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza głosujący otrzymuje na podany adres e-mail wiadomość z linkiem, w którym głosujący musi kliknąć, aby potwierdzić swój wybór. Jeden e-mail umożliwia oddanie tylko jednego głosu. Link jest generowany automatycznie w chwili zatwierdzenia formularza. W przypadku problemów bądź pytań prosimy pisać na adres e-mail redakcja@sportowepodhale.pl.

Zobacz więcej na

Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl