28.02.2014, 18:13 | czytano: 1560

Emocjonujące zakończenie ferii pod Tatrami

To ostatni weekend tegorocznych ferii zimowych. Osoby wypoczywające w Zakopanem i okolicach czeka kilka atrakcyjnych imprez, na które zaprasza TAURON Bachleda Ski.
W piątek (28 lutego) na Polanie Szymoszkowej swój ostatni przystanek miał Projekt Zima TVN. To już siódmy z kolei ośrodek narciarski, do którego w tym sezonie zawitały gwiazdy stacji TVN oraz zaproszeni goście.
W sobotę (1 marca) również na Szymoszkowej odbędzie się ostatnia impreza z cyklu Pucharu Energetyków. Po Rusińskim Wierchu i Jaworzynie Krynickiej, na koniec sezonu energetycy odwiedzą Zakopane. Zawody, w których rywalizują pracownicy grupy TAURON, rozpoczną się o godzinie 10:00.

Na największe sportowe emocje poczekać trzeba będzie aż do niedzieli, kiedy to na Harendzie odbędzie się Wielki Finał AZS Winter Cup. Zawody te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w środowisku akademickim, do czego z pewnością przyczynia się nagroda główna w postaci samochodu osobowego. W tym roku najlepszy zawodnik lub zawodniczka całego cyklu odbierze kluczyki do nowego Volkswagena up!. Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że finałowe zawody cyklu punktowane są podwójnie, a co za tym idzie do rywalizacji o nagrodę główną włączyć się może kilka osób. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpią dopiero na mecie slalomu na Harendzie. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00.

Więcej informacji odnośnie projektu TAURON Bachleda Ski znaleźć można na stronie internetowej www.tauronbachledaski.pl oraz na facebook.com/TauronBachledaSki.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl