17.03.2014, 20:55 | czytano: 3091

Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu (zdjęcia)

arch. klubu
W Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Polski kickboxingu w formule low-kick. Zgłoszono 341 zawodników. Startowali juniorzy i seniorzy. Zmagania odbywały się po raz pierwszy w historii na czterech ringach.
Nowotarski Klub Sportów Walki „Hoły Team” reprezentowało 6 zawodników: Adrian Krauzowicz (67 kg), Krzysztof Hornik (71 kg), Filip Bienias (71 kg), Hakim Abood AL Hassani (81 kg), Bartłomiej Kuźniar (63,5 kg), Daniel Rabiasz (75 kg).
Po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach do kolejnej tury awansowało dwóch zawodników. Jednym z nich był Adrian Krauzowicz, który w kolejnej walce spotkał się z dużo starszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem z klubu „Tom-Center”. Pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie, Adrian wygrał bezapelacyjnie.

Kolejny reprezentant nowotarskiego klubu - Bartłomiej Kuźniar także przeszedł do półfinału. W walce o finał Adrian Krauzowicz stanął na ringu z zawodnikiem klubu „Gym Fight Wrocław”. Stoczył jeden z najlepszych pojedynków w swojej karierze. Jednak decyzją sędziów, minimalnie przegrał na punkty. Bartłomiej w walce półfinałowej stanął na przeciw aktualnego Mistrza Świata K1, bardzo doświadczonego zawodnika (obecnie trenera kadry narodowej juniorów) Macieja Domińczaka. Początkowo walka była wyrównana, Kuźniar stosował się do zaleceń trenera, jednak wystarczyła chwila nieuwagi, którą bezlitośnie wykorzystał Domińczak.

- Biorąc pod uwagę rekordową ilość zawodników,oraz bardzo wysoki poziom reprezentantów wszystkich klubów - tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięć zawodników NKSW. Wkrótce kolejne wielkie imprezy oraz gale zawodowe z udziałem naszych fighterów - komentuje Adam Gabryszewski z NKSW. - Wielkie podziękowania należą się trenerowi Wojciechowi Hoły, który przez ostatnie trzy miesiące przygotowywał reprezentacje. Zawodnicy i działacze pragną podziękować sponsorom którzy pomogli w wyjeździe „Karczma u Chramca”, Firma odzieżowa “Only One”,Herkules Gym - dodaje.

opr. s/ zdj. arch. klubu
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl