29.07.2014, 20:59 | czytano: 853

Wpadaj na chillowy weekend w Joy Ride Bike Park Kluszkowce!

Już w najbliższy weekend Joy Ride zorganizuje w Kluszkowcach rowerowy chillout. Będzie grill, premiera Brandon Semenuk's Rad Company, testy rowerów, szkółka downhillu i kawał dobrej jazdy.
Kto był na Joy Ride Fest ten wie, że Kluszkowce to jedna z najlepszych miejscówek w Polsce. Z jednej strony niezwykły widok na Tatry i zalew Czorsztyński, z drugiej trasa zjazdowa, a-line, slopestyle i pumptrack. Chłopaki z Joy Ride Crew cały czas pracują, żeby wszystko było przygotowane jak należy. Właśnie skończyli poprawki ostatniego step-up’a na a-line’ie i z tej okazji postanowili zaprosić wszystkich na weekend. Oprócz wspólnego pływania po trasach będziecie mieli szanse sprawdzić trzy maszyny takie jak Trek Remedy 9, Lapierre Zesty 727 i Lapierre Zesty 327. Natomiast w sobotę o 21:00, dzięki firmie Cinematour.pl pojawi się kino plenerowe, a w nim zobaczymy premierę filmu Redbull’a - Brandon Semenuk's Rad Company. Kto jeszcze nie słyszał o tej produkcji, to za zachętę zdradzimy, że w filmie pokazane są nie tylko niesamowite skillsy Brandona, ale również gigantyczna praca wykonana przez filmowców i specjalistów od obróbki ujęć. Po premierce zostanie odpalony grill oraz napoje „regeneracyjne”, a dodatkowo osoby, które kupiły karnet otrzymają talon na piwo w restauracji pod wyciągiem.
„Chilloutowy Weekend” będzie również dobrą opcją dla osób, które chcą rozpocząć swoją downhillową przygodę. Szymon „Siara” Syrzistie – szef Joy’a i pierwszy Mistrz Polski w Downhillu poprowadzi szkolenie, w którym podzieli się doświadczeniem zdobytym na kilkudziesięciu eventach w całej Europie. Żeby wziąć udział w „zajęciach” wystarczy napisać prywatną wiadomość na profilu Joy Ride Bike Park Kluszkowce (https://www.facebook.com/JoyRideBikeParkKluszkowce).

Cały event będzie za free, więc pakujcie auto, ładujcie rowery, dołączajcie do strony wydarzenia (facebook.com/events/1450649728532213) i widzimy się w Kluszkach.

Organizatorzy
Zobacz pełną wersję podhale24.pl