12.07.2016, 11:00 | czytano: 1840

Kolarstwo: Zwyciężyli faworyci

W Skomielnej Białej odbył się wyścig o Puchar Polski MTB a jednocześnie był to drugi wyścig sezonu o Puchar Szlaku Solnego. We wszystkich kategoriach pewnie zwyciężyli faworyci.
 - W Skolmielnej Białej zawodnicy ścigali się w kolejnej edycji wyścigów o Puchar Polski MTB równocześnie był to drugi wyścig tego sezonu o Puchar Szlaku Solnego. Zawody możemy uznać za udane, dopisała pogoda oraz uczestnicy, których było ponad trzystu. Trasa była dobrze przygotowana, trudna technicznie i bezpieczna co prawda nie obeszło się bez wypadków, ale kończyły się one jedynie lekkimi poharataniami. Zwyciężyli faworyci, którzy z dużą przewagą pokonali swoich konkurentów - podsumował wyścig dyrektor wyścigu o Puchar Szlaku Solnego Czesław Kuczkowski.