28.08.2016, 22:00 | czytano: 558

Piłka nożna: Pierwsza wygrana Młodzików w Małopolskiej Lidze(+foto)

Młodziki Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec pierwszy wyjazdowy mecz ligowy rozegrały w Libiążu odnosząc pierwsze zwycięstwo w debiutanckim sezonie w MLM. Spotkanie było bardzo emocjonujące jednak to zawodnicy gości po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się ze zdobytego kompletu punktów, Wiślacy pokonali Górnik Libiąż 2-3.
 "Cieszy mnie, że tym razem po przerwie zawodnicy nie zostali w szatni tylko grali konsekwentnie do ostatniego gwizdka. Zespół po pierwszej połowie był mentalnie rozbity, jednak powiedzieliśmy sobie, że jeśli dalej będziemy stwarzać sytuacje to w końcu odwrócimy losy meczu i możemy to wygrać. Górnik opierał się tylko na grze skrzydłami co po przerwie udało się zneutralizować. Pozostaje niesmak po tym, jak sędzia zabrał nam rzut karny bo jak stwierdził, wynik był rozstrzygnięty. Gratulacje dla chłopaków, bo po wyczerpującej podróży i pomimo urazów walczyli do końca i wyszarpali przeciwnikowi trzy, ważne punkty" - powiedział trener Paweł Batkiewicz
 

Skład Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec: Jakub Bednarz, Damian Mrożek, Jakub Sobczak, Norbert Szkodoń, Artur Krużel, Radosław Mastela, Ksawery Kamiński, Kamil Kamiński, Michał Winnicki, Maciej Haberny, Oskar Stopka, Dominik Zatłoka, Jan Klimowski.

Informacja prasowa AP Wisła Czarny Dunajec

Zobacz więcej na

Zobacz pełną wersję podhale24.pl