04.10.2019, 11:42 | czytano: 1916

Puchar Jesieni 2019 - rocznik 2010

W miniony weekend rozpoczęła się 3 edycję Pucharu Jesieni w Jabłonce. Do gry stanęło ponad 150 zawodników w roczniku 2010. Do rywalizacji stanęły drużyny z Warszawy, Krakowa, Gliwic, Bielska Białej, Starego Sącza oraz ze Słowacji. W turnieju wystąpiły również najlepsze szkółki i akademie z naszego regionu.
W tym piłkarskim maratonie, gdzie w ciagu dwóch dni odbyło się ponad 200 spotkań i strzelono ponad 500 bramek najlepsza okazała się drużyna Rekordu Bielsko Biała. Drugie miejsce zajęła AP Team Gliwice a najniższym stopniu podium stanęła Akademia Juventus Warszawa.
Organizatorzy wyróżnili trzech najlepszych zawodników oraz zwycięzce speendtestu, który wykonała firma Perfect Skills Academy.