30.04.2012, 20:35 | czytano: 3309

Pożegnanie maturzystów w ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły
NOWY TARG. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego uroczyście pożegnano absolwentów. Najlepsi - odebrali nagrody i odznaczenia. Bezkonkurencyjną i najlepszą z najlepszych okazała się Agnieszka Marszalik uczennica technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu.
Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymała złotą odznakę z logo szkoły przyznaną przez Radę Pedagogiczną oraz nagrodę dla najlepszego absolwenta ufundowaną przez Burmistrza Miasta Nowy Targ. Agnieszce nagrodę dla najlepszego absolwenta osobiście wręczył Marek Fryźlewicz burmistrz Nowego Targu.
Srebrne odznaki z logo szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorową frekwencję dyrektor Marian Nowak wręczył: Katarzynie Piotrowicz, Sylwii Wypych i Joannie Szwajcowskiej z technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii oraz Kamilowi Czyszczoń z technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego.

- Gratulujemy najlepszym, ale chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy wykorzystali możliwości, jakie stwarzała szkoła i uczestnicząc w olimpiadach, konkursach, akcjach charytatywnych, działaniach na rzecz regionu przyczyniali się do jej promowania - dodaje dyrektor szkoły.

Absolwenci na zakończenie otrzymali od kolegów z klas trzecich niepowtarzalne albumy o nich samych. W uroczystości wziął udział przedstawiciel Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie dr inż. Marcin Lis z Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, który w imieniu dziekana prof. dr hab. Jerzego Niedziółki skierował do młodzieży specjalne przesłanie.

Źródło: szkła, opr. s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl