04.04.2013, 21:47 | czytano: 670

II LO w Nowym Targu zaprasza gimnazjalistów i rodziców na Dzień Otwarty

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie II LO w Zespole Szkół Nr 3 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu, serdecznie zapraszają Gimnazjalistów i ich rodziców na ”Dzień Otwarty”, który odbędzie się 6 kwietnia (sobota) w godzinach 8-14.
Dzień ten, do doskonała możliwość zdobycia wiedzy na temat funkcjonowania naszej szkoły, zapoznanie się z jej historią i osiągnięciami, zwiedzenie budynku placówki oraz nawiązanie kontaktów ze swoimi przyszłymi kolegami i koleżankami. Każdy zainteresowany będzie mieć możliwość uczestniczenia w zajęciach dydaktycznych oraz zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkoły. W programie także: prezentacje zainteresowań naszych uczniów, informacje na temat wymian międzynarodowych, filmy pokazujące życie młodzieży w II LO, rozgrywki sportowe (obowiązkowy strój sportowy), wirtualny spacer po Paryżu, test predyspozycji zawodowych oraz bliskie spotkanie z historią.
Drogi Gimnazjalisto, jeśli jesteś zainteresowany szkołą która zapewnia twórczy rozwój oraz przygotuje Cię do dorosłego życia i dalszych etapów kształcenia odwiedź naszą stronę (www.zskj.nowotarski.pl) i skorzystaj z zaproszenia.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl