03.07.2013, 11:14 | czytano: 2155

"Lubię się uczyć, ale kocham wakacje"... Zakończenie roku szkolnego w "Rolniku" (zdjęcia)

arch. szkoły
NOWY TARG. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. W trakcie apelu dyrektor Marian Nowak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Iwona Karpiel, skierowali do wszystkich wiele miłych i ciepłych słów.
Nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali uczniowie z najwyższą średnią w poszczególnych kierunkach kształcenia. Srebrną odznakę z logo szkoły za 100% frekwencji w roku szkolnym 2012/2013 /ufundowaną również przez Radę Rodziców/ otrzymały: Izabela Pełeńska – uczennica klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz Małgorzata Morawa – uczennica klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii.
Po części oficjalnej młodzież z klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu podziękowała wszystkim prezentując krótką część artystyczną. Szczególne podziękowania młodzież skierowała do nauczycieli przedmiotów zawodowych: technikum żywienia i gospodarstwa domowego, technikum technologii żywności oraz zasadniczej szkole zawodowej za wprowadzenie w tajniki świata kulinarnego, technikum agrobiznesu za pomoc w zdobyciu umiejętności interpersonalnych, technikum turystyki wiejskiej za pomoc w odnalezieniu szlaku w swoim życiu, technikum weterynarii za rozbudzenie miłości do zwierząt, technikum architektury krajobrazu za ukazanie piękna przyrody.

Wszystkim czytającym ten tekst życzymy
WSPANIAŁYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI; dobrej pogody, mało spotkań z uciążliwymi owadami, a o resztę to już zadbajcie sami. Do zobaczenia we wrześniu.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl