03.09.2013, 21:54 | czytano: 1072

Wakacje się udały i pora zaliczać nowy rok cały...

arch. szkoły
2 września br. na placu apelowym w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. Pan dyrektor Marian Nowak wraz z gronem pedagogicznym z radością witali wypoczętych uczniów szkoły.
Galowe stroje i wakacyjna opalenizna uczniów świadczyły o tym, iż WAKACJE SIĘ UDAŁY I PORA ZALICZAĆ NOWY ROK CAŁY. Tradycyjnie już na uroczystej akademii szczególnie ciepło powitano uczniów klas pierwszych.
Dyrektor Szkoły przekazał całej społeczności szkolnej specjalne słowa od Stanisława Kalemby – Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - "Polska i Europa potrzebują dziś młodych ludzi, takich jakich kształcą szkoły rolnicze – wychowywanych w duchu wartości chrześcijańskich, poszanowania prawa oraz szacunku dla pracy. Młodzieży, która w poczuciu odpowiedzialności za losy polskiej wsi i naszej ojczyzny będzie potrafiła sprawnie organizować się celem realizacji wartości wyniesionych z rodzinnych domów i szkolnych murów. Jestem głęboko przekonany, że uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014 da początek wielu wspaniałym sukcesom zarówno młodzieży jak i całej kadrze pedagogicznej, czego Państwu, i nam wszystkim życzę z całego serca".

- Rok szkolny trwa tylko 10 miesięcy i warto poświęcić ten czas na naukę oraz rozwój swoich pasji i zainteresowań. Pamiętajcie, że nie ma nic piękniejszego niż lata spędzone w szkolnej ławie - przypomina Marian Nowak – dyrektor ZSCKR w Nowym Targu.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl