03.03.2014, 20:25 | czytano: 594

Koncert charytatywny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski "Goszcza" (zdjęcia)

arch. szkoły
NOWY TARG. W sobotę 22 lutego mieszkańcy Nowego Targu i okolic mogli bawić się na dorocznym koncercie charytatywnym organizowanym przez Samorząd Uczniowski „Goszcza”. Inicjatywa, która narodziła się III lata temu w naszym Liceum, stała się już tradycją.
W myśl zasady że „różnorodność nadaje życiu smaku” Samorząd zaprosił do udziału w Koncercie wykonawców bardzo różnych gatunków. Tak więc wysłuchać można było utworów fortepianowych, wiolonczelowych i skrzypcowych wykonanych przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, żywiołowych rockowo-soulowo-bluesowych kawałków granych i śpiewanych przez zespoły Magaracz i Hideaway, czy solistki Ewę i Dominikę. Wszystko to przyprawione dobrym rapem w wykonaniu ‘Ujota’. Organizatorzy nie poprzestali na ‘czymś dla ucha’- oko też można było nacieszyć oglądając choreografie prezentowane przez grupy taneczne Mockingjay i HiFiveCrew. Większość wykonawców to uczniowie I LO. Wszystkich, tak bardzo różnorodnych, wykonawców łączyło jedno: są młodymi ludźmi chcącymi pomóc podopiecznym Fundacji im. Adama Worwy.
Samorząd Uczniowski I LO dziękuje wszystkim wykonawcom, sponsorom, prowadzącym i kwestującym za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ PUBLICZNOŚCI.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl