13.04.2014, 22:07 | czytano: 1342

Misterium Męki Pańskiej w Harkabuzie (zdjęcia)

arch. szkoły
W Niedzielę Palmową, już po raz piąty w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie odbyło się przedstawienie związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Co roku Misterium Męki Pańskiej przygotowywane jest z dużym rozmachem i na bardzo wysokim poziomie - tym razem też tak było.
Reżyserka przedstawienia - Monika Sarniak zaangażowała w tegoroczne przedsięwzięcie kilkadziesiąt osób. Na scenie spotkały się trzy pokolenia mieszkańców Harkabuza i Bukowiny Osiedle - oprócz uczniów występowali też absolwenci szkoły, ich rodzice oraz dziadkowie.
Dzięki współpracy wielu osób pomocnych przy tworzeniu strojów, oświetlenia i dekoracji udało się zachwycić licznie zgromadzoną publiczność - i stwierdzenie to nie jest przesadą, szkolna sala gimnastyczna z trudem pomieściła widzów.

Sądząc po długotrwałych oklaskach przedstawienie zachwyciło każdego i z całą pewnością pozostanie w pamięci na długo. Dzięki takim wydarzeniom mamy okazję przekonać się, czego może dokonać współpraca połączona z pasją i wrażliwością.

źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl