02.06.2014, 21:35 | czytano: 932

I Festyn Rodzinny w Ostrowsku (zdjęcia)

arch. szkoły
Na boisku w Ostrowsku odbył się zorganizowany przez grono nauczycieli i Radę Rodziców I Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Otwarcia festynu dokonali: dyrektor szkoły Anna Paździor oraz Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch. W programie festynu znalazły się różnorodne konkurencje: kalambury, wyścig rodzin, taniec z balonikiem. Nie zabrakło konkurencji tanecznych przeprowadzonych przez wodzireja Pana Zdzisława Salisa. Uczniowie mieli nie tylko okazję zaprezentowania własnych umiejętności tanecznych, ale skorzystali również z możliwości nauczenia się kilku tańców.
Taneczne swawole przeplatane były pokazami walki wręcz w wykonaniu uczniów klasy policyjnej Prywatnego Liceum im. prof. Jana Venuleta w Nowym Targu oraz pokazami sztuki walki Jiu-Jitsu w wykonaniu uczniów Pana Aleksandra Kozła.

W czasie festynu można było skorzystać z przejażdżki konnej, zawitały bowiem na festynie dwa kucyki ze stadniny koni „Dworna” z Rogoźnika. Do dyspozycji dzieci była również dmuchana zjeżdżalnia, a twarze chętnym dzieciom w malowały panie Agnieszka Chmielarczyk i Agata Tylecka.

Nie zabrakło również poczęstunku, dzieci posmakować mogły wspaniałych wypieków przygotowanych przez mamy, a Pan Czesław Gromada ufundował pieczone kiełbaski.

Niewątpliwie największą niespodzianką i największą atrakcją było przedstawienie „Kopciuszek na zawodach” w wykonaniu nauczycieli Szkoły Podstawowej w Ostrowsku.
Nagrody dla dzieci ufundowali: Wójt Gminy Nowy Tag, Stanisław i Michał Antolcowie (Lodziarnia w Ostrowsku), Jan Bobek (Stadnina Koni „Dworna” z Rogoźnika).

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl