29.04.2018, 18:27 | czytano: 637

Siatkarki z Jabłonki wygrały Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej (zdjęcia)

arch. szkoły
Uczennice Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce okazały się najlepsze w turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu.
Drużyna z Jabłonki w fazie grupowej pokonała 2:0 rywalki z 1 LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, natomiast uległa 1:2 zawodniczkom pierwszej drużyny gospodarzy. W półfinale dziewczęta z Jabłonki spotkały się z druga drużyną z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, z którą po zaciętej walce wygrały w tie – breaku 2:1.
W finale ponownie spotkały się z pierwszą drużyną gospodarzy. Tym razem Jabłonczanki zaciekle walczyły do samego końca i pokonały rywalki 2:1 tym samym wygrywając cały turniej. Najlepszą zawodniczką została Sara Domin. Zawodniczki wróciły do Jabłonki ze złotem i ogromną satysfakcją, ponieważ nie tylko okazały się najlepsze, ale także zrewanżowały się dziewczynom z Boru za przegrany mecz na powiatowej siatkarskiej licealiadzie. Skład reprezentacji siatkarskiej Zespołu Szkół: Renata Chraca, Sara Domin, Klaudia Komperda, Kinga Kowalczyk, Patrycja Michalak, Klara Ząbkowska, Gabriela Janik, Izabela Janik, Marcelina Bury, Barbara Wojtyczek, Angelika Heteniak. Opiekun: Anna Rutkowska

Szkoła dziękuje wszystkim zawodniczkom, a szczególnie uczennicom 3 klas za godne reprezentowanie szkoły w siatkarskich zawodach sportowych w tym roku szkolnym, a także poprzednich latach.

źródło: szkoła
Zobacz pełną wersję podhale24.pl