07.11.2022, 14:51 | czytano: 748

Siatkarskie zmagania o Puchar Dyrektora ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły
NOWY TARG. W ZSCKR rozegrane zostały mistrzostwa w piłce siatkowej o Puchar Przechodni Dyrektora szkoły. Jak co roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Łącznie zameldowało się 14 drużyn. W tym roku podium zdecydowanie należało do uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Po emocjonującej oraz zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepszą drużynę . Od trzech lat niezwyciężeni są reprezentanci klasy IV technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. II miejsce zajęła klasa III, a miejsce III klasa I z technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Turniejowi towarzyszył głośny doping, zdrowa rywalizacja, mnóstwo emocji oraz fantastyczna atmosfera. W naszym turnieju nie było przegranych, ponieważ głównym jego celem jest dobra zabawa oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym drużynom, wszystkim uczestnikom natomiast dziękujemy za udział w turnieju oraz dobrze spędzony czas. Dziękujemy również organizatorom: Justynie Suskiej, Marcinowi Węgrzynowi oraz Danielowi Suskiemu, dzięki którym mogliśmy się spotkać.

źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl