28.03.2023, 21:30 | czytano: 143

Jak firmy oszczędzają, korzystając z transportu lotniczego? (art. sponsorowany)

Sprawne usługi transportu lotniczego są niezbędne, gdy produkty Twojej firmy muszą być dostarczane na duże odległości w krótkim czasie. Fracht lotniczy jest również niezwykle pomocny, jeśli dana firma musi szybko uzyskać określone części, narzędzia lub niezbędne elementy od różnych dostawców w wielu lokalizacjach.
Transport lotniczy cargo to najbardziej niezawodna, najbezpieczniejsza i najszybsza metoda tranzytu w porównaniu z innymi rodzajami transportu. W jaki sposób Twoja firma może zaoszczędzić cenny czas i zasoby, korzystając z frachtu lotniczego?

Logistyka - transport lotniczy towarowy oznacza brak przestojów


Fracht lotniczy to najszybsza forma transportu. Obecnie możliwe jest przesłanie towarów z jednego krańca świata na drugi w przeciągu 1-2 dni. Oznacza to, że dostawa ładunków lotniczych, często takich, które szybko się psują, odbędzie się szybko i sprawnie. Tak szybka realizacja pomaga operatorom ładunków lotniczych i obsłudze naziemnej przyspieszyć proces wysyłki, dzięki czemu są oni znacznie bardziej wydajni w obsłudze ładunku. Ponieważ Twój ładunek pozostaje w tym samym samolocie przez cały czas swojej podróży, jest również mniej obsługiwany. Oznacza to, że istnieje znacznie mniejsze ryzyko zagubienia lub uszkodzenia przesyłki, ponieważ nie jest ona wielokrotnie ładowana, rozładowywana i przechowywana.

Transport lotniczy towarowy - najszybsza forma transportu


Usługi transportu lotniczego to jedyny rodzaj dostawy ładunku, który umożliwia pokonywanie dużych odległości w krótkich odstępach czasu. Firmy spedycyjne wybiorą najszybszą i najbardziej optymalną trasę dla Twojej przesyłki, analizując wzorce pogodowe i aktualny ruch lotniczy, aby określić najlepszą trasę. Dokładne zbadanie różnych możliwości zapewni, że Twoja przesyłka dotrze wszędzie bezpiecznie i na czas — nawet w przypadku nieoczekiwanych opóźnień lub trudnych warunków pogodowych. Korzystając z transportu lotniczego, firmy nie muszą martwić się o zakłócenia w podróży związane z ruchem drogowym, robotami drogowymi, wypadkami, kolejkami do kontroli na granicy itp.
Liczne opcje transportu lotniczego pozwalają na transport przesyłek o różnych rozmiarach. Każdy samolot jest również sprawdzany, aby upewnić się, że spełnia on najsurowsze normy dotyczące przepustowości i bezpieczeństwa.

Transport lotniczy na świecie - otrzymujesz szybką obsługę


Usługi transportu lotniczego oferują szybką obsługę ładunków. Po ustaleniu wielkości i pojemności Twojej przesyłki firma spedycyjna natychmiast wybiera najszybszy i najbardziej opłacalny środek transportu lotniczego, aby odebrać lub dostarczyć Twoje towary. Po skorzystaniu z ich usług informacje o Twoim koncie są bezpiecznie przechowywane w ich bazie klientów. Następnym razem, gdy będziesz potrzebować dostawy, będą mieli natychmiastowy dostęp do danych Twojego konta, oszczędzając cenny czas.

Międzynarodowy fracht lotniczy - możesz wysłać swój ładunek prawie wszędzie


Wiele miejsc na świecie jest trudno dostępnych – są oddzielone od reszty lądu wodą, górami, gęstymi puszczami. Przez to często transport drogowy, kolejowy, a często nawet morski, nie będzie odpowiednią opcją. Ponieważ lotniska znajdują się teraz w każdym większym mieście i prawie na każdej wyspie, fracht lotniczy pozwala na największą liczbę możliwości. Nasze towary mogą zostać dostarczone do albo odebrane z praktycznie każdego zakątka świata, od Arktyki aż po puszczę amazońską. Zarówno transport lotniczy do Polski, jak i transport lotniczy na świecie nie ma prawie żadnych ograniczeń.

Transport lotniczy z Chin – bez limitów wagowych


Większość transportu lotniczego do Polski odbywa się z Chin – w końcu to fabryka świata. Zaletą transportu lotniczego z Chin, jak i innych krajów jest to, że praktycznie nie ogranicza nas waga. Na przykład transport drogowy ma jasne ograniczenia, jeśli chodzi o wagę ładunków, które mogą być załadowane do pojazdu. Samoloty są w stanie przetransportować praktycznie każdy rodzaj ładunków, łącznie z maszynami, helikopterami, czołgami, czy...orkami.

Ładunek w samolocie nie wymaga też bardzo trwałych opakowań, które często są ciężkie, a tym samym zwiększają koszt transportu.

Jak widać, międzynarodowy transport lotniczy ładunków ma wiele zalet, które tłumaczą popularność tej metody. Korzysta z niej wiele przedsiębiorstw, które nad niską cenę transportu przekładają szybkość dostawy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl