28.12.2016, 11:00 | czytano: 4147

Zmiany na kierowniczych stanowiskach

Fot. Józef Słowik
W Urzędzie Miasta w Zakopanem wraz z nadchodzącym rokiem szykują się zmiany na stanowiskach kierowniczych. Szefowie zmienią się w wydziałach organizacyjnym i ochrony środowiska.
Od 1 stycznia naczelnikiem wydziału ochrony środowiska w Urzędzie Miasta w Zakopanem nie będzie już Andrzej Fryźlewicz. Zastąpi go na tym stanowisku Agnieszka Bartocha.
Zmiana nastąpi również na stanowisku szefa wydziału organizacyjnego Urzędu Miasta w Zakopanem. Z nowym rokiem funkcję naczelnika przejmie Paweł Włoch (na zdjęciu), który wygrał konkurs na to stanowisko. Burmistrz Leszek Dorula przychylił się do wniosku komisji konkursowej, aby to on zastąpił dotychczasową naczelniczkę Marię Ringer.

W swoim wystąpieniu podczas sesji rady miasta burmistrz podziękował dotychczasowym naczelnikom za ich pracę na rzecz miasta.

js/
zobacz także
komentarze
goralenvolk?28.12.2016, 15:26
no to niech zakopiany, szaflarzany, bukowiany, białcany i inni idą do swoich gmin, a nie zajmuja miejsc nowotarżanom, ej górol ty se górl jak ty se wyobrażasz stosowanie twojej pokręconej filozofii w dzisiejszych czasach, a może nie górol tylko Goralenvolk?
górolse jo górol28.12.2016, 13:03
Nowotarżany do Nowego targu , a nie zajmować miejsc zakopianom.Haj
Zobacz pełną wersję podhale24.pl