28.12.2016, 12:00 | czytano: 8881

Powrót zimy i przedsylwestrowe korki na zakopiance (nowe zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
Niemal całą noc na Podhalu padał śnieg. Dziś od rana, nawet na głównych drogach, zalega śnieg i panują trudne warunki do jazdy. Natomiast główna droga - zakopianka - od rana korkuje się na nitce w kierunku Zakopanego. Do świateł w Klikuszowej utworzył się już kilkukilometrowy korek.

Aktualnie pokonanie odcinka zakopianki z Rabki do Zakopanego zajmuje półtorej godziny, dwa razy dłużej niż zwykle. Duży ruch spowodowany jest najazdem turystów na sylwestra.

Duży korek jest również przy wyjeździe z Zakopanego w kierunku Krakowa. W stolicy Tatr i na całym Podtatrzu panują trudne warunki na drogach.

Tak wygląda droga wojewódzka Nowy Targ - Krościenko w Waksmundzie:
Biało jest również w Nowym Targu:
Najwięcej śniegu przybyło w nocy w Tatrach. Tu nadal, niemal nieprzerwanie, pada śnieg. Tatrzańskie Ochotniczego Pogotowie Ratunkowego ogłosiło dziś 3. stopień zagrożenia lawinowego.W galerii poniżej Zakopane i Kościelisko w zimowej szacie.

r/ zdjęcia Michał Adamowski, Krzysztof Garbacz, www.nadrodze.info, Czytelnicy Podhale24.pl, www.topr.pl, Piotr Korczak
zobacz także
komentarze
ja29.12.2016, 13:11
lepsze 2 lata jak jedna zima ! idzie ocieplenie i za parę lat to snieg bedzie mozna podziwiać tylko na zdjąciach . Oby jak najszybciej .
Zbój (nik)29.12.2016, 10:14
ty nowotarżanin!!!!! raczej w Zakopanem....ej miescany trochę nauki by wam nie zaszkodziło....a korki są bo policja nowotarska zamiast regulować ruch to wlepia mandaty i siedzi na BP.....dziadostwo jak co roku...policja przede wszystkim jest dla obywatela powinna pomagać...Bartosz obudź się Leśniaka już nie ma wiec czego się boisz....wiem kogo...dużo wiemy!!!!!!
nowotarżanin28.12.2016, 22:26
ha ha ha w Nowym Targu zawsze jest więcej śniegu niż w Zakopanym
Zobacz pełną wersję podhale24.pl