22.02.2017, 07:30 | czytano: 4135

Plebiscyt na Sportowca Roku Podhala - głosuj na najlepszych!

Już po raz ósmy portal SportowePodhale.pl organizuje plebiscyt, w którym Czytelnicy wyłaniają najlepszego sportowca Podhala minionego sezonu. Ale nie tylko - również Młodego Asam, Trenera, Drużynę i Klub Młodzieżowy oraz Impreza Sportowa.
Redaktorzy portalu SportowePodhale.pl nominowali do tytułu Sportowca Roku Podhala tych, którzy w minionym sezonie święcili triumfy na krajowych i międzynarodowych arenach. Tych o których mówiono, pisano i których sukcesy napawały nas dumą.
Nie mniej radości dostarczali nam w ubiegłym roku nominowani w pozostałych kategoriach plebiscytu. Młody As to kategoria gromadząca tych, których kariery właśnie się otwierają, notują swoje pierwsze triumfy i dają nadzieję na przyszłość. Zawodowy sport bez treningu nie jest możliwy, dlatego kolejną kategorią plebiscytu są Trenerzy a następnie Drużyny oraz Kluby Młodzieżowe.

Od ubiegłego sezonu do plebiscytu dołączona została też kategoria specjalna dla kibiców - mogą wskazać najlepszą ich zdaniem Imprezę Sportową minionego roku.

Aby wziąć udział w plebiscycie i oddać głos należy wysłać SMS (koszt 1,23 zł brutto) na wybranego kandydata. Wszelkie informacje o nominowanych i zasadach plebiscytu dostępne są na stronie www.plebiscyt.sportowepodhale.pl

Partnerem plebiscytu są Sklepy Sportowe Koperniak, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu oraz Aquapark Zakopane, a patronat medialny sprawuje portal Podhale24.pl

Zapraszamy do zabawy!
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl