22.02.2017, 17:41 | czytano: 3351

Kolejne spotkanie Play-Off. Wybieramy najlepszego zawodnika TatrySki Podhale!

zdj. M. Adamowski
Wczorajszy mecz otworzył fazę play-off a my rozpoczęliśmy plebiscyt na najlepszego hokeistę Szarotek w bieżącym sezonie.
Aby oddac głos na swojego faworyta należy na stronie MPVhokej.sportowepodhale.pl odnaleźć przyporządkowany mu kod i wysłać go SMS na wskazany numer. Każdy SMS to koszt 1,23 zł.
Głosowanie trwało będzie aż do ostatniego meczu TatrySki Podhale w tym sezonie. Dodatkowo, w kolejnych etapach rozgrywek wybierać będziemy także zawodników danego meczu - na podstawie głosów oddanych w trakcie trwania spotkania.

Już dziś kolejne spotkanie z JKH GKS Jastrzębie - rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw więc trzymamy kciuki, by po dzisiejszym meczu było dwa do zera!

Wszystkie informacje na temat plebiscytu, kandydatów i zasad zabawy znajdują się na stronie MPVhokej.sportowepodhale.pl.

red/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
kwk23.02.2017, 10:29
Jakbyś cokolwiek znał się na hokeju turysto, to widziałbyś to, że uprzykrza życie napastnikom pod naszą bramką. Nie pcha się do ataku jak obrońcy z I piątki, a jak później idzie kontra to nie ma kto bronić i właśnie ta piątka traci najwięcej goli. Każdy w drużynie ma wykonywać założenia taktyczne trenera i widocznie takie są, że ma czuwać przed bramkarzem.
turysta22.02.2017, 20:06
Osobiście oddam głos na Łabiego, stoi jak słup, prawdziwy filar drużyny.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl