02.09.2017, 21:32 | czytano: 2462

Kolejne utrudnienia na zakopiance. W Białym Dunajcu wyremontują dwa mosty

W poniedziałek i wtorek wprowadzone zostaną utrudnienia na zakopiance w Białym Dunajcu. W związku z budową dwóch małych mostów, ruch samochodowy zostanie przekierowany na mosty objazdowe.
Pocieszeniem jest fakt, że ruch na obu mostach będzie dwukierunkowy. W poniedziałek kierowcy pojadą objazdem przez tymczasowy most na potoku Florynów, a we wtorek na przeprawę przez potok Syposów.
oprac. r/ źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
zobacz także
komentarze
świadomość ponad wszystko03.09.2017, 12:21
@...To znaczy ,ze lepiej miesiącami wszyscy począwszy od mieszkańców po stojących w korkach mają wdychać spaliny i zatruwać organizmy , niż szybko wykonać zadanie i spływać , tak jak to robi się na całym rozumnym, świecie , tylko my Polacy tego nie potrafimy. Istotnie słuszne rozumowanie zaściankowe .Koszty są ważniejsze niż zdrowie ludzi. Zresztą mieszkańcy sami zgotowali sobie ten los blokując przez lata modernizację zakopianki/Poronin, Biały Dunajec szczególnie /
...03.09.2017, 09:44
@gazda zgalicowej grapy
Bo byłby zament i płacz mieszkańców, że się tłuką po nocach to raz. Dwa praca w nocy generuje wysokie koszty i zaś byłby lament dlaczego tak drogo.
2803.09.2017, 09:09
Najlepiej zwalic wszystkie te mosty i bendzie spokoj.
gazda zgalicowej grapy03.09.2017, 09:08
Ta niby dyrekcja okręgowa w Krakowie , to zatrudnia samych bezmózgowców. mało ,że wszystko robi w sezonie wakacyjnym , robi od godziny 7- 17 , to równocześnie blokuje remontami wszystkie drogi alternatywne . Goście , a dlaczego nie pracujecie na trzy zmiany , by skrócić ten cały proces. Bezmózgowie , a minister powinien was wszystkich wywalić na zbity pysk. Jest tylu bezrobotnych , to mas z czego wybierać. Po drugie kiedy zaczniecie remont głównego zawalidrogi- mostu w Białym D.?Wszyscy nadal jedynie obiecują , począwszy od starosty tatrzańskiego , a korki jak stoją to stoją .
Zobacz pełną wersję podhale24.pl