08.01.2018, 10:08 | czytano: 4310

Starosta wręczył medale

Fot. Michał Adamowski
Przyznano Medale Pamiątkowe Podhala za zasługi dla powiatu nowotarskiego. W tym roku otrzymało je siedem osób i organizacji.
Uroczystość wręczenia medali odbyła się podczas Spotkania Noworocznego Starosty Nowotarskiego w sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Targu.
Medale, które wręczał starosta Krzysztof Faber, otrzymali: kustosz Muzeum Pienińskiego Barbara Węglarz, twórca chóru Adoramus ze Rdzawki Zofia Zborek, Zgromadzenie Sióstr Albertynek, sportowiec Tadeusz "Taddy" Błażusiak, regionalista Andrzej Jakubiec Kubosek, zespół regionalny Krzesany z Cichego i Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Wielkiej.

Podczas Spotkania Noworocznego wręczone zostały również dyplomy za sukcesy w rywalizacji międzyszkolnej, które odebrali dyrektorzy i nauczyciele, a także Odznakę za Zasługi w Rozwoju Sportu Szkolnego, przyznaną Zespołowi Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Mirek10.01.2018, 23:49
Medal to dostanie starosta pewnie niedługo za PZD
za co ?08.01.2018, 18:15
Już niedługo będzie koniec tej medalomanii. Po wyborach to towarzystwo dostanie kopa i skończy się parada. Zajmą się tym , aby można było przejechać gładko z miasta do miast , bo żyć się nie da , a ci ino medale rozdają .jakby nic nie było do roboty na Podhalu .Kto tylko piernie i już odbiera medal.Za co ?
marek08.01.2018, 13:45
panie starosto ! prosze wytłumaczyć co się dziej w PZD, a nie zajmować się tematami ubocznymi
dawna uczennica08.01.2018, 11:28
Pani Zosiu - gratuluję, dzięki Pani jestem także nauczycielem muzyki i staram się rowijać te pasje wśród uczniów.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl