16.01.2018, 18:06 | czytano: 3952

Pod Tatrami ferie w pełni (galeria)

Fot. Piotr Korczak
Trwają warszawskie ferie na Podhalu. Na stokach instruktorzy mają pełne ręce roboty, na Krupówkach z każdym dniem przybywa spacerowiczów.
Na zakopiańskich ulicach coraz większy ruch i korki. Ciężko jest znaleźć miejsce parkingowe. W niektórych lokalach gastronomicznych trzeba poczekać na stolik, zwłaszcza w porze obiadowej i wieczorami. Noclegi jeszcze można znaleźć, ale jest ich coraz mniej.
W weekend ferie rozpoczęli uczniowie mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego i zachodnio-pomorskiego, ale wygląda na to, że najwięcej jest właśnie mieszkańców Warszawy i okolic.

pk/ zdj.Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Pietrek17.01.2018, 22:26
Tylko mają dwa tygodnie ferii.Potem przyjadą normalni.
AntyStolyca17.01.2018, 00:26
Z Mazowsza, z Mazowsza! Większość to obwarzanki podwarszawskie z tego kółeczka otaczającego stolycę. Warszawiak z Grójca albo z Kobyłki lub innego Otwocka.
biedak_nowotarski16.01.2018, 20:57
dobrze że mnie nie stać..., musiałbym obrzydliwie bogatych Warszawiakow oglądać, siedzimy w domu z racji tego że wszędzie w Nowym Targu płacą 1460zł na rękę i się dziwią że wyjeżdżają, ja tez wyjadę, bo ile można tak pracować z pozdrowieniami biedny z Nowego Targu, mówili nie szukaj bułek to czekałem na chleb, bardzo proszę opublikować, nie chcę czuć się dyskryminowany.....
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl