24.05.2018, 10:40 | czytano: 7663

Potrącił ją samochód na zakopiance, od trzech miesięcy jest nieprzytomna

Stowarzyszenie Podhalańska Iskierka Nadziei wspólnie z rodziną i przyjaciółmi oraz licznymi darczyńcami i sponsorami organizuje Festyn Charytatywny na rzecz Doroty Chyc - Magdzin.
W lutym tego roku została ona potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w Zakopanem i do tej pory nie odzyskała świadomości.
- Dorota jest mamą dwóch dorastających synów. Wszystkie zabrane fundusze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Doroty. Zapraszamy, bo warto pomagać. Dobro powraca - zachęcają organizatorzy festynu, który odbędzie się w sobotę 26 maja o godz. 20 w karczmie U Świadka przy ul. Bachledy 33 w Zakopanem.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Teddy Kaczynski24.05.2018, 22:37
@bond
No to nic ino pić i jeździć....bo i tak najwyżej pójdę siedzieć.... i tyle.
Zbliżając się do przejścia dla pieszych należy zachować szczególną uwagę,szczególnie na tych którzy są w pobliżu przejścia.Wiem i nieraz się o tym przekonałem i jak by nie moja ostrożność to pewnie kilku bym już potrącił.....
Bond24.05.2018, 21:56
@Teddy Kaczynski od wypłaty renty jest ubezpieczyciel a nie sprawca. Po to jest ubezpieczenie OC. A dlaczego potrącenie na przejściu dla pieszych nie jest nieszczęśliwym wypadkiem? Wielu pieszych łamie przepisy i wpada na przejście z marszu bez jakiegokolwiek zatrzymania. Nawet nie spojrzą w lewo ani w prawo. Jak zostaniesz kiedyś sprawcą to zobaczysz jak to jest. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Teddy Kaczynski24.05.2018, 13:34
A sprawca co? Rentę niech płaci i odszkodowanie!Potracenie na przejściu dla pieszych po pijanemu czy nie,nie jest nieszczęśliwym wypadkiem!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl