18.06.2018, 09:31 | czytano: 3789

Wierchy z pucharem i awansem (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
Zakończyły się rozgrywki piłkarskiej klasy A, w której mierzą się najsilniejsze zespoły z całego Podhala. Rozgrywki zdominował zespół Wierchów Rabka-Zdrój, który dzięki wygranej awansował do ligi okręgowej.
W niedzielę na stadionie w Rabce-Zdroju zwycięstwa gratulowali gospodarzom wiceburmistrz Robert Wójciak i wiceprezes Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej Bogusław Górnik. Rabczanie otrzymali puchar, medale i czek na 1000 zł. Puchar za zwycięstwo klasy A odebrał kapitan rabczan Marek Zając. Kibice nagrodzili swój zespół brawami, a po trybunach niosło się "Dziękujemy!".
Statuetkę dla najlepszego bramkarza rozgrywek otrzymał bramkarz Wierchów Piotr Gogola.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
młoda mamy18.06.2018, 12:31
Przedstawicielowi władz miasta,dziękujemy za możliwość ogladania spotkania na zasyfionych krzesełkach.Zbliżają się wybory,będzie sposobność na złożenie w odpowiedni sposób podziękowań.Na tym obiekcie jakby czas zatrzymał się w miejscu na przełomie lat 80-90-tych.Wczasowicze i turyści,wysiadający na dw.busów,mają na wstępie piękny wizerunek UM jak dba o stadion.Trzeba by jeszcze zrobić dzień otwartych drzwi,żeby ludzie zobaczyli,ze jednak klimaty komuny mają się dobrze w budynku klubowym.Gratulacje dla p.Burmistrz,jej posłańca i wszystkich radnych.MOK dało się umiejscowić w Amfiteatrze,żeby można było wygodnie w stołki pierdzieć?Trzeba było wyremontować budynek klubowy,przecież można z niego czerpać zyski,tylko po jakiego grzyba,skoro najlepiej niech się wszystko rozleci,potem przybije się tabliczkę z napisem "obiekt zabytkowy",ew.działkę sprzeda się developerowi i niech wybuduje bloki...Czarny Dunajec,Jabłonka czy inne gminy,jakoś potrafią zadbać o takie sprawy a w Rabce nie,lepiej psioczyć i narzekać.
Pytam się,co robi rada sportu w tym mieście,za co bierze pieniądze?Elektorat wyborczy was rozliczy w odpowiednim czasie...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl