14.09.2019, 14:01 | czytano: 7272

Gowin i Gut-Mostowy z kampanią na Rynku (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. W ramach kampanii wyborczej do Sejmu, poseł Jarosław Gowin i kandydat na posła Andrzej Gut-Mostowy z Zakopanego gościli dziś na nowotarskim Rynku.
Kandydaci spotkali się z dziennikarzami na krótkiej konferencji prasowej, a potem rozmawiali z sympatykami i przechodniami.
- 13 października Polacy rozstrzygną, czy chcą kontynuacji zmian, które od 4 lat wprowadza rząd zjednoczonej prawicy, czy chcą opowiedzieć się za innym modelem rozwoju Polski, za powrotem do tego, co było w latach 2007-2015. Tu, na Podhalu, widać wyraźnie przewagę modelu zjednoczonej prawicy, z czego bardzo się cieszę - mówił wicepremier.

Jak dodał, ważne jest, jakich ludzi wybierzemy do sprawowania władzy i realizacji programu. Dlatego, jak dodał, przyjechał na Podhale promować kandydaturę Andrzeja Guta-Mostowego, doświadczonego przedsiębiorcy i polityka, który jest kandydatem Porozumienia Jarosława Gowina na ministra sportu i turystyki.

Z kolei Andrzej Gut-Mostowy powiedział w skrócie o głównych założeniach swojego programu pod hasłem "Nie czas na euro", w którym sprzeciwia się wprowadzeniu unijnej waluty w naszym kraju.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
nnie głosuj na kameleona Guta Mostowego17.09.2019, 10:42
@alternatywa jest zawsze: oczywiście ,że jest , ale wielu chce wiedzieć kto jest sponsorem tej zabawy w chorągiewki i kameleony i za czyje pieniądze te olbrzymie tablice Guta Mostowego na całym Podhalu? Mnie to także interesuje i myślę ,że ta alternatywa jak nie dowiem się za czyją kasę są postawione reklamy Guta Mostowego , będzie ... siedzenie w domu w dniu wyborów , bo nie ma gorszego zła .Jest tylko zło .
oko16.09.2019, 11:15
Patrzcie na kogo głosujecie. Gut był od zawsze w PO i co zrobił dla tego regionu???? Teraz PO popadło w niełaskę to Gut w PIS-e. Takich ludzi wam potrzeba??? Choć z drugiej strony cały ten PIS to ................... ...... włącznie z panną Paluch to aktywność tyko przed wyborami wykazują i to w postaci parcia na migawkę. Oby ich było widać.
Bo co16.09.2019, 09:17
Fajna babka bo..........?
alternatywa jest zawsze16.09.2019, 07:54
@nie zdzierżę - no właśnie to jest dramat tego Państwa, a Ty jednym z wielu wyborców reprezentujących właśnie PiS, dla których jedynym argumentem w decyzji wyborczej jest stwierdzenie, że jakaś pani Jagna to fajna babka (chyba piaskowa). Nic dodać, nic ująć. Czyli wybór między syfem a cholerą. Radzę włączyć myślenie i wyjść poza narzucone schematy partyjnych demagogów.
nie zdzierżę15.09.2019, 20:57
Główny Góral z N.T. głównym POpiereajacym w tym tłumie . nie wiedziałem .że ZP taki popierający tych dwóch krążowników po partiach ? jak można popierać takie marionetki i do tego chorągiewki .Na miejscu Guta Mostowego jakbym zobaczył takie tłumy na nowotarskim rynku , to bym już dziś zrezygnował ze startu. Objeżdżałem dziś Podhale i co skrzyżowanie olbrzymie tablice Guta. Jakie to pieniądze?Mam nadzieję ,że postawił je za własne pieniądze ,a nie z kasy komitetu wyborczego PIS-u? Gdyby się okazało ,że tak , to już w tym momencie podejmuję decyzję ,że głosuję na Jagnę , bo fajna babka .Nie zdzierżę tego
Rachunek za sprzedaż PKL?15.09.2019, 20:29
Tłumy takie ,że powalają z nóg. Tak wszyscy spragnieni są *** Mostowego Jedrusia , bo dawno go nie było , a mieszkańcy stęsknili się za tym gościem , który jak motylek z peło przeniósł się na PIS.Takiego obieży świata dawno na Podhalu nie było , a parcie do władzy to ma takie ,że kilku innych nie dało by mu rady . czekam kiedy podhalańscy działacze wystawia Gutowi Mostowemu rachunek za sprzedaż PKL/Kolejki na Kasprowy/. Czy będzie ktoś taki , a może Waksmundzki ? Zobaczymy -pożyjemy .
Karol15.09.2019, 18:08
Wiec wyborczy na miarę poparcia dla Guta Mostowego. Nowy Targ życzy takiego wyniku
Kogo reprezentuje PIS - bo nie POLSKĘ15.09.2019, 17:12
Nie wspomnę, że;
- Kaczyński wiedział kim jest Wałęsa i mimo to poparł go na prezydenta ??
- Kaczyński był przy okrągłym stole z Wałęsą, Geremkiem, Kuroniem, Kiszczakiem,..........................??
- Kaczyński był w Magdalence z Wałęsą, Kiszczakiem,.............??
PIS = PO15.09.2019, 16:18
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę!!!!
- Pan Gowin był z Kaczyńskim - kiedy prezydentem był Lech Kaczyński z PIS
- Pan Gowin przeszedł do Tuska - kiedy prezydentem był Komorowski z PO
- i znowu Pan Gowin jest z Kaczyńskim - kiedy prezydentem jest Duda z PIS

pan Gut Mostowy był z Tuskiem
pan Gut Mostowy teraz jest z Kaczyńskim

Pan Morawiecki był z Tuskiem
pan Morawiecki jest teraz z Kaczyńskim

I KTOŚ MI TERAZ POWIE ŻE PIS TO NIE TO SAMO CO PO ?????????
PIS + PO = JEDNO WIELKIE ZŁO
ab15.09.2019, 14:08
Gut-zmianowy!!!
ol15.09.2019, 12:39
...baca...Hodorowicz ma chociaż honor bo odszedł z polityki ,a Mostowy pląta się po wszystkich ugrupowaniach aby się ''przykleić ''i coś ugrać dla siebie.Szkoda,że nie wystawili innego posła na Podhalu,bo przez Guta przepadnie mandat.Oby tylko ta ze Spisza nie startowała,bo mamy ją dość.
nie do wiary15.09.2019, 12:17
Rozumiem że ja też mogę sobie tak na płytę rynku wjechać i nikt mi nic nie zrobi?

Panie GUT przyjedź se Pan po swój baner wyborczy który żeś zawiesił NIELEGALNIE na moim płocie pod osłoną nocy, tak sobie myślę że chyba sobie i ja na Pana płocie powieszę swoją reklamę!

Chyba że nie mogę? Bo widać są równi i równiejsi!

ZERO POSZANOWANIA CZEGOKOLWIEK I KOGOKOLWIEK BYLE BY SIĘ DORWAĆ PONOWNIE DO ***!
KNT15.09.2019, 09:45
to obrzydliwe stary Po ewiec , co zabrakło kasy ? do pisiorow się wciska , Obrzydliwe !!!
Ryczy Rycz15.09.2019, 09:43
Co za żenujacy spektakl ! Wykorzystywanie policji w kampanii wyborczej! Żeby ten darmozjad mógł się polansować w Nowym Targu zaangażowano (do obstawy zapewne!, bo przecież tych 2 borowców mogłoby nie dać rady napierającemu tłumowi trzech zwolenników i jednego przechodniana) załogę policyjngo BMW z Nowego Targu (czy to to z wideorejestratorem??) Zamiast, żeby załoga tego samochodu pilnowała bezpieczeństwa na zakopiance. Zaiste wspaniała zmiana - zmiana na bizancjium..
dmuchaniec15.09.2019, 08:25
No śmieszno, smieszno. Hhahhahahah. Będzie piękna katastrofa.
I o co chodzi w tym Gutowym nie! - dla euro? Przecież przy tym poziomie długu publicznego i tak nie spełniamy żadnych kryteriów unijnych, by myśleć poważnie o strefie euro. Jakaś paranoja tych dwóch Panów? Że niby coś od nich zależy? Że mają wpływ na decyzje Kaczyńskiego? No smieszno...
PIS=PZPR15.09.2019, 08:00
Komunisci z pis w obstawie policji!Czego się boicie co?
jolka15.09.2019, 07:38
Jeden i drugi warci mfunta kłaków. Gut Mostowy zdradził PO, podobnie jak Gowin. Cóz warci sa ludzie, którzy tak szybko zmoieniaja poglądy i zdradzają swoich wyborców?
gsd15.09.2019, 02:48
Widzę że Pis ostro wziął się za rozliczanie PO. Pis, Po, wszyscy jesteście siebie warci
Jako???15.09.2019, 02:47
@wzrokowiec - zgadzam sie z toba w 100% - masz racje ZYGAC sie chce na sam widok tych chlopow (pisze chlopow bo ma pana trza sobie zasluzyc)
na co oni licza ze Gut wygra - on juz mail swoje pare lat i co zrobil
Nic nie zrobil !!! No ale ... no wlasnie ale ... na co on liczy ze Gowin mu pomoze , a gdzie Gowin byl do tego czasu bo nigdy sie tak nie reklamowal na Podhalu jak teraz ??? Gut jest jak choragiewka na wietrze a przeciez tak my dobrze w PO bylo i co teraz kolej na PiS . Zycze mu odrobine wstydu i oglady poniewaz Gut tych cech NIEPOSIADA !
Istne blaznowanie !!!
górol niezrzeszony14.09.2019, 23:56
Jak bredzisław przyjechał do Miasta,to Józek też dał sie sfotografować na Rynku ,teraz też,ino zapomniał ze jest Prezesem pewnej organizacji górelskiej,a ci napewno pełowców maja w głębokim powazaniu
Nie głosuję14.09.2019, 23:52
Wtyka z PO wchodzi do PIS.
Zastanawiajacy obecnie14.09.2019, 23:50
Po co PiS wystawia ,można powiedzieć w mateczniku, takich kandydatów ? wiadomo że to byli peowcy I nie tak dawno chwalili zwłaszcza ten mniejszy pod niebiosa swoja parti?,czyżby doradcy Prezesa o tym nie wiedzieli ? Zrażacie tym wyborców,a Prezes.möwił ze do polityki nie idzie sie dla pieniędzy,co w tych przypadkach jest odwrotnie,założe sie o głowe ze ludzie nie beda na nich głosować ,a głowę chcę jeszcze nosić,swoja droga powiedzieć ludziom przed wyborami że sa nieudacznikami napewno odebrało wile głosoów w przyszłych wyborach,wyglada na to że bylo do władzy ???
strażak dyndu dyndu14.09.2019, 21:34
przytłaczająca frekwencja , ale żenada
wyborca14.09.2019, 21:34
Rycerzu!
Wyborcy w tym czasie modlili się w obronie krzyża...
Antypis14.09.2019, 21:22
Na szczęście frekwencja bardzo niska , jest nadzieja że farbowane lisy nie osiągna sukcesu.
mieszkaniec14.09.2019, 21:19
@Góral nieznoszący karierowiczów
Na wstępie jasna deklaracja, nigdy nie zagłosuję na pis, a teraz do meritum: przerażająca jest ta Wasz hipokryzja drodzy wyznawcy pis-u, krytykujecie Guta ( nawiasem mówiąc słusznie ) a nie przeszkadza Wam, że Wasz premier Mateusz zasiadał w rządzie Tuska, nie przeszkadza, że facet, który co prawda nieprawomocnie, ale został skazany kieruje wszystkimi służbami specjalnymi i mundurowymi ( nawet gen. Kiszczak nie miał takich uprawnień ), nie przeszkadza Wam prokurator stanu wojennego kierujący Komisją Sprawiedliwości w Sejmie RP itd. Tragiczne co z Wami zrobiła propaganda TVPis i urojone wizje państwa prezentowane przez Waszego prezesa.
Były wyborca PiS14.09.2019, 21:10
Cały PiS! dorwać się do władzy najważniejsze.Żenada.
odrobinka14.09.2019, 20:50
tłumy ludzi nawet na Marylce tyle nie było łaaał co za wydarzenie
baciok@14.09.2019, 20:41
Ilu karierowiczów należących do PO obecnie stało się fanatykami PiSu.
Były poseł, co najmniej dwóch obecnych Wójtów PiSowskich, radni powiatowi -założyciele PO
Wszyscy wiemy o kogo chodzi.
Gdzie tu honor.
Panie Prezesie ulituj się14.09.2019, 19:28
Jak widzę tych panów razem to zaraz mam przed oczami ich czas gdy byli w PO. Pamiętam jak na czekoladach z ZPC im. 22 lipca był dopisek, d. E. Wedel tu powinno być podobnie PiS dawniej PO!
robcio spi14.09.2019, 19:25
smok te 3 osoby to szef apolitycznego ZP z swoją córką i pani od prowadzenia bura PO miejscowy chyba nie
Staszek Alcatraz14.09.2019, 19:24
GUT MOSTOWY na posła PO. GUT MOSTOWY na posła PIS . GUT MOSTOWY na Premiera . GUT MOSTOWY na Prezydenta . GUT MOSTOWY na wszystko byle się *** w Warszawie dostać . Ale ludzie nie są głupi i po frekwencji na rynku widać że mu nie zapomnieli jak olewał ludzi mając wcześniej szanse
Niwianin14.09.2019, 18:49
Przyjazd Guta i Gowina to nieporozumienie.Nie chcemy przebierancow.Panie Gowin nie przywoz nam na Podhale takich kandydatow.Jedrek cofnij sie poki czas bo i tak przegrasz.
Wicher14.09.2019, 18:47
To pokazuje czym jest PIS ! To banda czworga ukształtowana w Magdalence , i w ten sposób golą Polaków na maxa ! Głosuj na Konfederacje !!!
Obietnica14.09.2019, 18:19
Dlaczego Gowin nie przyjechał Polskim Samochodem Elektrycznym których miały być miliony tylko przyjechał Niemieckim Gruchotem
Góral nieznoszący karierowiczów14.09.2019, 18:09
GUT Mostowy to stary PeOwczyk. Sprawa wygląda tak, że Kaczyński w 2015 r. - racjonalnie - starał się zbudować możliwie największą koalicję, aby mieć po wyborach samodzielną większość, więc PeoWczyk Gowin sprytnie to wykorzystał i wszedł do koalicji, która została utworzona pod nazwą Zjednoczona Prawica. Kaczyński go przyjął, bo doskonale wiedział, że lepszy Gowin, niż żreć się potem np. z jakimiś PSL-owcami w sytuacji nieuzyskania samodzielnej większości. W rezultacie tak się stało jak planował Kaczyński, że Zjednoczona Prawica uzyskała większość. Teraz, do tzw. Porozumienia Gowina wchodzą *** PeOwczyki, *** które są gotowe skakać z kwiatka na kwiatek byleby usadzić swoją *** w Sejmie. Dlatego uważam, że powinniśmy w tych wyborach głosować na PiS, ale absolutnie nie na ludzi od Gowina, którzy będą figurować na listach PiS, czyli np. takiego Guta. Oni muszą odejść, bo śmierdzą postkomuną i nieróbstwem z czasów PO. Amen:)
Sebastian14.09.2019, 17:38
Sympatycy i przechodnie? ... 3 osoby... A wśród nich kolega Pana Guta-Mostowego zapewne z małżonką ze związku " Podhalan " .
Piękna ustawka... chwała Bogu, że przyszli! Frekwencja dopisała...
Nie czas na euro? Szkoda, że na kolejkę na Kasprowy Wierch był czas... A winnych dalej nie ma! Prawo i Sprawiedliwość?
Byw14.09.2019, 17:23
Mostowy z piwem? Taki był po.
dziadek14.09.2019, 17:06
Niewiarygodni to ludzie. Uważam, że przejście z PO do PiS-u z przekonania, a nie dla osobistych korzyści jest niemożliwe.
Janusz Widelec14.09.2019, 17:00
Wszystkie instytuty, nawet państwowe, podają że ubóstwo wzrosło, szara strefą się zwiększyła, a podatki wzrosły. Szkoły ledwo dyszą. To są te super rządy. I mam gdzieś że PO czy Tusk coś tam robili. Bo PiS miał 4 lata żeby ich zamknąć a nic nie zrobił. Za to państwo i ludzi zepsuł.
Ponad 1209 zł każdy Polak zapłaci za 500+. Fajny ten zysk.
wzrokowiec,14.09.2019, 16:56
hipokryzja do kwadratu w wykonaniu Guta, - ręce opadają, rzygać się chce
Baca14.09.2019, 16:55
A gdzie jest Pan Hodorowicz do kompletu paranoja
viki14.09.2019, 15:32
widać że porwali "tłumy" swoim programem
newtorg14.09.2019, 15:13
kampania za nasze.samochód słuzbowy z obstawa policji.
nowa jakość!
za a nawet przeciw14.09.2019, 15:00
Obaj siebie warci.
pol14.09.2019, 14:54
Mostowy jeszcze się nie dorobił jako poseł,marynarka stara i przyciasnawa,żle wygląda.Niestety tłumów nie ma,bo Podhale mu pamięta jak przykleił się do platfusów i nie kiwnął palcem,jak kolejkę sprzedali.Panie Gowin,nie przywoż nam takich ,lepszych mamy w N.Targu.
Propaganda14.09.2019, 14:53
Od pierwszego do pierwszego już starcza? !
Na kampanię wystarczy tylko TP i Trwam
konkurencja14.09.2019, 14:36
Jaka partia taka kampania, i takie beda wybory!!!!
PlatformaCieKocha14.09.2019, 14:36
A wybór Guta na posła to nie jest powrót do tego, co było w latach 2008-2015? Pomijając już fakt, że Gowin w latach 2007 - 2015 też był chyba wicepremierem i kilka ministerstw chyba obskoczył. Czy są jakieś granice robienia z ludzi idiotów? Czy ci panowie znają uczucie wstydu? NIE CZAS NA GUTA! Ten pan już miał swój czas. Niech się lepiej pochwali co zrobił dla Podhala przez lata swojego posłowania, zamiast teraz niby bronić nas przed własnymi euro-urojeniami. Lepiej głosować na Marcina Zubka z Zakopanego. To prawdziwy Polak - Katolik, i konie ma, a popiera go sam Prezydent. Postawcie na uczciwość, mądrość i kompetencje.
polak14.09.2019, 14:36
ha ha pusty rynek, ale jaja.
miejscowy14.09.2019, 14:32
i kogo te bzdury obchodza??? nikogo , bo nikogo tam nie ma???!!
pamiętający14.09.2019, 14:19
Promowanie Pana A Guta Mostowego, przez Pana Gowina, to jak gwóźdź do trumny - Pan Gowin - anty Polak - jest osobą kompletnie niewiarygodną.
Smok14.09.2019, 14:10
z trzema osobami rozmawiali? haha to widać jak ten model zjednoczonej "prawicy" się sprawdza :-)
loko14.09.2019, 14:06
Szkoda gadać jakich ludzi PIS wystawia
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl