16.01.2021, 16:01 | czytano: 6175

Magda Gessler odcina się od decyzji o otwarciu restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej

Fot. Robert Miśkowiec
"Ja jako Magda Gessler dowiedziałam się o tej decyzji od mojego męża z Toronto. Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie. Jest to jeszcze jedna jego samowola" - napisała na FB znana restauratorka.
"Wszystkie decyzje biznesowe należą do Pana Zadylaka i to on za nie odpowiada. To jest duza restauracja ma ponad 300 miejsc siedzących ze wsględu na zagrożenie epidemiologiczne ja się pod tym nie podpisuje !Ta opinia dotyczy moich restauracji i tych które sa oznaczone moim nazwiskiem !!! Każdy restaurator jest właścicielem swoich koncepcji na restauracje i na życie . Każdy niech działa według własnego sumienia i potrzeb . Magda" - czytamy w jej wpisie zamieszczonym na Facebooku.
Przypomnijmy, iż równo w południe restauracja Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej została otwarta, mimo obostrzeń i zakazu prowadzenia działalności.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Hgfd18.01.2021, 00:47
Do wyrocznia: trolu! Za takie szykanowanie odpowiada się z KK! Ona doszła ciężką pracą, cały czas pracuje- a ciebie to boli i trolujesz aby ją zniszczyć, aby się bała pracować- bo skąd kasa! Mnie też tak trolowano, moją matkę tak samo, ale nie dała się- takim trollom jak ty! Jak mnie będą ci co nie wiem, jakim prawem szukają czegoś w mojej kieszeni, próbą zaszczucia i trollowaniem próbować zniszczyć- każdego podam do sądu! Nie ma dowodów, stosuje ostracyzm, odpowie karnie- a w jej wypadku dodatkowo możesz za niszczenie firmy- jak ci podsumuje straty. A ty się zasanów!( proszę nie blokować mojego wpisu- tacy jak on muszą wiedzieć, że nie są bezkarni i nie mają prawa niszczyć z zazdrości innych- każdy ma prawo żyć jak chce! A jak jesteś ciekawy na czym aktualnie zarabia- to sobie w lesie zwierzęta pooglądaj
Wyrocznia16.01.2021, 22:25
Ludzie znacie jej prawdziwą historię w jaki sposób zdobyła popularność i pieniądze, czy jaracie się nią bo ją media wykreowały na jakiś autorytet?
Zbujnik16.01.2021, 18:02
Chciała się pochwalić ze ma męża z Toronto
Góral16.01.2021, 16:47
Magda Cykor tak powinno się wołać .
Heheh16.01.2021, 16:02
Oficjalna skarga na f...... heheh
Co to jest ta fejsbuka
Potyka16.01.2021, 15:59
Kto to jest ta Magda ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl