05.12.2021, 17:32 | czytano: 4232

Winter Classic na mikołajkowo z KH TAURON Podhale

arch. Podhale24
NOWY TARG. - Zapraszamy na rozgrzewkę przed 8. edycją Noworocznego Meczu Charytatywnego Winter Classic, który - przypominamy - odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę nowego roku - mówi Maciej Leski z Winter Classic. O czym mowa? O poniedziałkowym hokejowym meczu charytatywnym.
W poniedziałek 6 grudnia o godzinie 19.00 na lodzie zmierzy się drużyna zarządu i sponsorów KH TAURON Podhale oraz żeński zespół MMKS Podhale Hokej Kobiet. W trakcie spotkania zbierane datki na leczenie Maksymiliana Łajki. Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową.
Po wielu latach na lód wyjdzie Andrei Gusov - były zawodnik, a obecnie trener Szarotek. Kibice na tafli będą mogli zobaczyć również Marka Batkiewicza - olimpijczyka i wieloletniego zawodnika Podhala. Drużynom przewodzić będą trenerzy Jarosław Rożański oraz Zbigniew Podlipni. Obaj przed laty dumnie reprezentowali nasz klub, grając z szarotką na piersi.

Spotkanie poprowadzi Bolesław Bara. W przerwach meczowych będzie można zobaczyć jazdę figurową oraz najmłodszych hokeistów Podhala. Na wszystkie dzieci będzie czekać Święty Mikołaj rozdający słodycze.

Po meczu zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez sponsorów. Kibice będą mieli szanse zdobyć karnety na siłownie Fitness factory, specjalistyczne treningi EMS przygotowane przez EMS factory oraz kolacje w Zajazd Czorsztyński Maniowy. Swój voucher przygotował także Nowy Targ Skalny Dworek.

Dla wszystkich przewidziano poczęstunek. Organizatorzy zapraszają do loży VIP na terenie Miejskiej Hali Lodowej. - Przygotowywane są pyszności. Będą ciasta, ale nie tylko - zachęcają organizatorzy.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl