25.03.2022, 16:59 | czytano: 7606

Patchwork-owa Szaflarska boczna (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. Na stan ulicy Szaflarskiej bocznej zwrócili naszą uwagę przedsiębiorcy prowadzący tam działalność gospodarczą. Z góry widać, jak bardo połatana jest nawierzchnia.
"Stan tej ulicy z roku na rok jest coraz gorszy, do tego ulica nigdy nie była po zimie sprzątana. Szczególnie dziwi nas fakt że przy tej części ul. Szaflarskiej mieści się bardzo dużo dobrze prosperujących firm" - napisano w liście do Redakcji.
W Urzędzie Miasta poinformowano nas, iż w najbliższym czasie nie są w tym miejscu planowane żadne remonty - ani małe, ani tym bardziej poważniejsze.

Co się zaś tyczy pozimowego sprzątania, dyrektor Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji Wojciech Wielkiewicz zapowiedział, że ulica zostanie ujęta w harmonogramie sprzątania ulic i w ciągu kilku dni zostanie wyczyszczona i pozamiatana.

Kłopot z utrzymaniem czystości w tym miejscu wynika też z braku parkingów przy niektórych przedsiębiorstwach. Błoto z poboczy roznoszone jest na oponach samochodów po całej drodze.

s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
szymon25.03.2022, 19:47
hehe, lepiej niech zobaczą na dach jednego z baraków, to dopiero patchworkowe arcydzieło. Gratulacje dla dekarzy!
Opop25.03.2022, 19:41
Takich ulic w tym mieście jest więcej. Praktycznie większość. Żenada. Obraz rządów dwóch kadencji burmistrzów i radnych.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl