01.04.2022, 19:41 | czytano: 7472

Sąd uchylił zarzuty wobec właściciela lokalu. Chodzi o przepisy związane z pandemią

Bella Ciacho/FB
CZARNY DUNAJEC. "Właśnie wygraliśmy ostatnią rozprawę w sądzie. Dziś zakończyła się walka o normalność dla nas wszystkich, dziękujemy że byliście z nami w tych chwilach" - komentuje Jakub Mikrut. Właściciel lokalu Bella Ciacho dodaje: - Wiedzcie jedno, było warto i zrobiłbym to jeszcze raz.
Rok temu, czarnodunajeckie Bella Ciacho było otwarte dla klientów mimo zakazu rządowego. Właściciel lokalu zdecydował się przystąpić do "Góralskiego Veta" i walczyć o swój interes.
- Jesteśmy zmuszeni do tego (do otwarcia lokalu - przyp. red.). Nie ma na co czekać. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na pomoc z zewnątrz, bo jej nie dostaniemy - mówił w styczniu ub. roku Jakub Mikrut.

Swoją decyzje przypłacił serią kontroli i sprawą w sądzie.

"Wiele kontroli sanepidu i policji, wiele odwołań i nieprzespanych nocy. Opłacało się. Udowodniliśmy, że nikt nie zabroni nam żyć normalnie" - podsumowuje właściciel Bella Ciacho.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Życie02.04.2022, 10:40
Brawo. Gratuluję. Widać że są jeszcze normalne sądy. A ci co piszą, że narażali czyjeś zdrowie albo życie, to stuknijcie się. Rząd naraził życie i zdrowie obywateli poprzez zamykanie szpitali i brak dostępu do lekarza, mamysporo nadmiarowych zgonów. Ja sama przez te idiotyzmy zrezygnowałam z rehabilitacji. A teraz co? Nie ma narażenia życia i zdrowia odkąd c19 stał się zwykłą infekcją? Ruszcie szarymi komórkami.
PAL02.04.2022, 09:51
Obostrzenia covidowe przyniosły więcej szkody niż pożytku śmiem twierdzić że nikomu życia nie uratowały a wręcz przeciwnie
Tak mamy to za sobą bo wojna na Ukrainie ale jak się skończy to jesienią następne fale i dawki przypominające
mieszkaniec02.04.2022, 08:14
Wspniała postawa pokazująca w jaki sposób bezprawnie cały naród polski był bezprawnie niszczony. To nie powinien być koniec sprawy winni bezprawnym działaniom powinni być przykładnie ukarani.
jarek02.04.2022, 07:41
Covid nie jest wpisany w rejestr chorób zakaźnych i wszelkie rozporządzenia zakazy są nielegalne. Ostatnio czytałem covid planują zaliczyć do chorób infekcyjnych. Każda nieleczona choroba jest śmiertelna i odpowiedzialny jest rząd i lekarze.
pandemia w areozolu02.04.2022, 06:59
Gratuluję tym co nie dali się zastraszyć. Sam byłem w sądzie przez "głupią kwarantannę" z powództwa idioty. Też wygrałem. Dla idiotów, "pandemia" skończyła się z wczoraj na dzisiaj - jej nigdy nie było.
Ale na tym nie koniec. Pora na działania Komisji "Norymberga 2,0". Koniecznie trzeba osądzić tych co nam to zafundowali, pachołków "rządu światowego". Oni nie mogą być więcej przy władzy bo znowu nam to zrobią. Teraz mają inną zabawę, z niej dopiero będą problemy, na pokolenia. Niektórzy mają "nakopcone pod sufitem" i swymi działaniami zawsze będą zatruwać życie innym, dlatego nie powinni mieć takiej możliwości.
Sceptyk02.04.2022, 01:33
Nie widzicie dalej i brnięcie ciągle z tym swirusem w te brednie że to prawda była i straszna pandemia a najlepszy dowód i najnowszy że to ściema to sytuacja z uchodźcami z Ukrainy bez szczepionek bez masek nawpuszczali bez kwarantanny i co umarł ktoś stało się coś nic nawet już masek i kwarantannę zdjęli chociaż na jakiś czas ale pewnie na jesień dokręca śrubę zrobili 1 krok w tył a potem będą 2 w przód i powtórka z 2 lat ostatnich zabawy będzie pewnie
Osiol02.04.2022, 00:57
Do jeden z wielu
Zaszprycowanych pogorszyło się czy zawsze tak było i nic nie jest za tobą tylko przed tobą mianowicie raport o skuteczności preparatu i jego skład nieciekawy a może ciekawy o ile firma nie splajtuje... I raport powstanie
Za tobą jest wyrok z sądu francuskiego a poszukaj sobie oraz info firm ubezpieczeniowych niemieckich ubezp na życie też poszukaj

A temu świadomemu człowiekowi tylko pogratulować jest wolny świadomy i nie podszyty strachem nie idzie w tłumie owiec bo tak trzeba bo inni idą to jest wolny człowiek

Gratulacje dla polskiego niezależnego sądu
!01.04.2022, 22:52
@antycovidian - na ciebie młotek nie wystarczy. Kup sobie dobry, ciężki młot.
antycovidian01.04.2022, 22:26
@Jeden z wielu
Pier... jak potłuczony - idź do sklepu kup sobie młotek i walnij się w ten .... O jakim narażeniu cudzego zdrowia i życia mówisz ! Czy ktoś Cię zmuszał - zmusza do odwiedzenia Bella Ciacho ? Ci co się nie bali, to robili zakupy, a tacy jak Ty, robili w pory i siedzieli w domach - mieszkaniach. Miałeś wybór - nikt Cię nie zmuszał ani nikt nie zabraniał robić Ci zakupów w tym lokalu - decyzja należała do Ciebie.
Jeden z wielu01.04.2022, 21:31
Jakie wesołe Janusze, czego wy se gratulujecie ,sukcesu że dla paru zł narażaliście czyjeś zdrowie i życie?
Trochę pokory. Podobnie jest z paleniem byle czym w kopciuchach.
A poza tym to szkoda gadać bo to i tak nic nie da.
Najważniejsze że mamy to za sobą.
Sceptyk01.04.2022, 20:10
Brawo i gratulacje to teraz tylko skarżyć sanepid państwo za nielegalne kontrolę i niech płacą odszkodowanie za nielegalne wejścia do lokalu
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl