02.01.2023, 11:37 | czytano: 3514

Zakorkowany wyjazd z Zakopanego

Fot. Czytelnik
Nawet kilkadziesiąt minut zajmuje wyjazd z Zakopanego i droga do Poronina. Dalej nie jest lepiej.
To wynik posylwestrowych powrotów. do południa część turystów ruszyła w drogę powrotną do domów. Korki są również m.in. w Szaflarach, Nowym Targu i Klikuszowej.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Gulasz Juliusz Zeżarł02.01.2023, 15:19
Moim zdaniem, to tak naprawdę nie są żadne korki tylko ZAWODY DLA MIŁOŚNIKÓW.
Już od dawna, nikt się nie chwali, że przyjechał z Zakocpa do Krakowa w godzinę albo mniej, bo nie wypada tak ostentacyjnie, a do tego fotoradary i wideorejestratory.
Dzisiaj w modzie jest napisać na fejsie, "cześć wszystkim, pobiłem chyba k***a rekord świata, wracałem z Zakopca do Krakowa 8,5h nie wliczając czasu na sikanie i hot-doga.
Zaraz pod tym wpisem pojawią się następne, typu "co ty ziomal p***sz, ja to wracałem 10 i to tylko dlatego, że znalazłem super objazd, co go nie ma na googlemapach". A pod nim zaraz kolejny wpis "a ty się tak nie chwal, bo jak ja wracałam to było już tak, że mi się odrosty zdążyły pod farbą zrobić". I tak dalej i tak dalej.

Skąd wiem, że to zawody? bo jak mówił Sherlock Holmes, kiedy wyeliminujesz wszystkie pozostałe możliwości, ta, która zostanie, nawet najbardziej idiotyczne, jest prawdziwa (a ja wyeliminowałem wypadki, załamania pogody, nowe roboty drogowe i wiem, że Polacy to nie są kretyni, którzy nie potrafiliby przewidzieć, że jeżeli gdzieś zawsze o jakiejś porze są korki, to pewnie i tym razem będą)
Partyzant02.01.2023, 14:01
Troszkę smutno. Dudusie wyjeżdzajom. Oby na ferie wrócili, tylko niech przychodzą do nasych knajp jeść, a nie jak teraz było ze w nowym torgu w biedronkach i lidlach nakupili konserw i jedli po kwaterach.
Wii02.01.2023, 12:51
Co roku ta sama historia. TeFałPe zrobiło imprezę a wy się ćwoki użerajcie w korkach. A co do samej imprezy to większej żenady nie widziałem......
Derolu02.01.2023, 12:24
Pony drogie nie wyjeżdżajcie z czego My będziemy żyć, zostańcie chociaż miesiąc.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl