06.10.2023, 12:13 | czytano: 975

48. Poroniańskie Lato otrzymało Złotego Krokusa Podhalańskiej Turystyki

zdj. UG Poronin
"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na nasze wydarzenie. To dla nas wielka duma, że możemy je wspólnie z Wami tworzyć już blisko 50 lat" - skomentowała nagrodę wójt Poronina Anita Żegleń.
Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki to plebiscyt , w którym głosowanie odbywa się w pięciu kategoriach - Wydarzenie Roku, Obiekt Turystyki Aktywnej, Obiekt Noclegowy, Restauracja oraz Atrakcja Turystyczna. W każdej z nich można wybrać jedno wydarzenie, obiekt lub atrakcję.
W skład kapituły tegorocznej edycji konkursu weszli starosta tatrzański Piotr Bąk, prezes PKL Daniel Pitrus, prezes Tatry Super Ski Adam Marduła, pod przewodnictwem Wiceministra Sportu i Turystyki Andrzeja Guta-Mostowego.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbyło się wczoraj w Szczawnicy podczas II Podhalańskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
góral z CYRLI06.10.2023, 13:55
SZKODA ,ŻE BRYŚ NIE PRZYZNAŁ NAGRODY DLA HOTELU SABAŁA W ZAKOPANEM , BO PO NIM WSZYSTKIEGO MOŻNA SIE SPODZIEWAC. Już bardziej pazernego platformersa w PIS-sie Kaczyńskiego nie ma .
rozsądek....06.10.2023, 13:12
W PORONINIE PRZY LENINIE.......
Już mnie nic nie zdziwi, komunizm poroniański kwitnie
rozsądek....06.10.2023, 13:12
W PORONINIE PRZY LENINIE.......
Już mnie nic nie zdziwi, komunizm poroniański kwitnie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl