24.03.2024, 15:10 | czytano: 5703

Winter Classic: wsparcie dla Marysi. Wspaniały gest mam - Kuby i Gabrysia

zdj. Winter Classic
NOWY TARG/SZAFLARY. Nikt lepiej nie zrozumie matki chorego dziecka, niż inna matka będąca w takiej samej sytuacji.
Tegoroczna edycja Charytatywnego Meczu Noworocznego Winter Classic poświęcona była wsparciu leczenia i rehabilitacji dwóch chorych chłopców - Kubusia i Gabrysia.
- Nasza jubileuszowa akcja zakończyła się sukcesem. Na pomoc, zakup sprzętu i rehabilitacje przekazaliśmy rodzinie każdego z maluchów po 60 tys. zł - przypomina Maciej Leski z Winter Claccic.

Na licytacji znalazł się m. in. quad Brute Force 750. Maszynę wartą ponad 70 tysięcy złotych zaoferował nowotarski przedstawiciel marki Kawasaki - firma Tracktech.


Tymczasem mamy Kuby i Gabrysia zdecydowały, że jest dziecko, które także potrzebuje pomocy i to pilnej. Chodzi o siedmioletnią Marysię z Bańskiej Niżnej, która traci wzrok i potrzebna jest szybka operacja. Przy aprobacie firny Tracktech - quad został przekazany na kolejną licytację - tym razem dla Marysi Białońskiej.

- Oficjalnie dostarczyliśmy maszynę i przekazaliśmy ją na kolejny piękny cel. Odbyło się to w Szaflarach podczas trwających tam Mistrzostw Polski Muaythai - dodaje Maciej Leski.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl