30.10.2016, 08:30 | czytano: 1221

Nowotarski Dzień Wolontariusza

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza już po raz dziesiąty na Nowotarski Dzień Wolontariusza, który odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia br.
W ramach NDW zorganizowany zostanie:
- Plebiscyt ”Aktywny 2016” główny punkt obchodów, ma charakter otwarty - MOK zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe, placówki, instytucje, szkoły, osoby prywatne, jak i samych wolontariuszy do zgłaszania kandydatur wolontariuszy z terenu miasta Nowy Targ i powiatu nowotarskiego (osób indywidualnych bądź grup wolontariuszy).
- Konkurs ”Nowotarski Dobroczyńca 2016”- zgłoszenia kandydatur przedsiębiorców, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Ma on charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich korzystających z pomocy (pomoc merytoryczna, rzeczowa, finansowa, świadczenie usług itp.) przedsiębiorców i przedsiębiorstw z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Ten konkurs ma wciąż duży potencjał do wykorzystania. Jeśli Państwa organizacje otrzymują takie wsparcie, to jest to okazja do podziękowania Waszym darczyńcom.

- Wolontariacka Gra Miejska 2016- przygotowana dla 4-osobowych drużyn uczniowskich ze szkół średnich oraz gimnazjów. Na trasie poznacie organizacje pozarządowe i nie tylko. Czas przejścia trasy to ok. 2 godziny, a gra odbędzie się na terenie centrum Nowego Targu i w MOK Nowy Targ.

źródło: MOK w Nowym Targu
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl