02.05.2017, 12:13 | czytano: 3050

Piłkarskie Święto Strażaka w Rdzawce

Przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rdzawce odbył się III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Rdzawki – „Święto Strażaka”.
Turniej obfitował w niespodzianki, nie tylko na boisku, ale również i zaskoczyła pogoda, która spowodowała półgodzinną przerwę w turnieju.
Eliminacje przeszły zespoły: FC Famous oraz Wolfy, a z grupy B: KS Gorce Rdzawka oraz Nokaut. Pierwszy mecz półfinałowy w którym zmierzyły się dwie drużyny z Rdzawki tzn. WOLFY: KS GORCE RDZAWKA zakończył się wysokim wynikiem drugiej ekipy 2:9, w kolejnym meczu półfinałowym walka pomiędzy FC FAMOUS a NOKAUT trwała do ostatniego gwizdka, w którym to drużyna FC FAMOUS wygrała wynikiem 5:6.

Do finału udało się zakwalifikować KS Gorce Rdzawka oraz FC Famous. Finał zakończył się wynikiem 6:1 dla rdzawiańskiej drużyny. Niedługo później odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla trzech pierwszych miejsc oraz nagród indywidualnych dla najlepszego zawodnika Andrzeja Lubelskiego- FC FAMOUS, najlepszego bramkarza Maksymiliana Kowalczyka- KS GORCE RDZAWKA oraz króla strzelców Przemysława Zająca- KS GORCE RDZAWKA, który strzelił 9 goli podczas turnieju).

Nagrody dostała również najmłodsza drużyna turnieju (Trampkarze Rdzawka) w postaci biletów do kina „Śnieżka”. W trakcie trwania rozgrywek, na mniejszym boisku zorganizowana była animacja dla dzieci i młodzieży, składająca się z konkursu rzutów karnych, konkursu strzelania do celu, toru przeszkód i wielu innych atrakcji.

Dziękujemy serdecznie za przybycie zarówno zawodnikom, kibicom jak i dzieciom którzy brali udział w Animacjach i zabawach przygotowanych przez KS GORCE Rdzawka.

opr. Przemysław Zając
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl