19.09.2017, 08:40 | czytano: 3578

Zbadaj się za darmo

Bezpłatne konsultacje dietetyczne, urologiczne, dentystyczne, czy ortopedyczne, badanie spirometryczne, usg piersi, tarczycy czy narządów ruchu oraz wykłady, porady specjalistyczne i konsultacje lekarskie – to tylko część z akcji, z których już od dziś mogą korzystać mieszkańcy naszego regionu w ramach III Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia. Akcja potrwa do 24 września.
W tym tygodniu placówki medyczne z Krakowa oraz wybranych miast Małopolski oferują pacjentom bezpłatne badania profilaktyczne, wykłady edukacyjne i porady specjalistyczne.
W ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia podstawowe badania można wykonać:
 do 24 września – w 26 placówkach w Krakowie oraz wybranych miastach województwa Małopolskiego
 23 września (sobota) na Rynku Głównym w Krakowie w godzinach 10:00-16:00 w trakcie plenerowej imprezy profilaktycznej, gdzie ponad 20 placówek leczniczych i organizacji promujących zdrowy tryb życia będzie oferować uczestnikom m.in. porady i konsultacje z zakresu ochrony zdrowia

Szczegółowa informacja o badaniach dostępna jest na stronie internetowej: www.profilaktykawmalopolsce.pl, gdzie znajduje się również wyszukiwarka badań, jak również pod numerem całodobowej informacji medycznej: 12 661 22 40.

Placówki na naszym terenie, w których możesz wykonać badania:
Rabka Zdrój:
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy im. Jana i Ireny Rudników w Rabce-Zdrój, ul. prof. Jana Rudnika 3B, 34-700 Rabka-Zdrój

Zakopane:
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem, ul. Ciągłówka 9 , 34-500 Zakopane

UMWM, opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
roman20.09.2017, 20:00
Widać ,że nikogo to nie interesuje , a narzekają wszyscy. Jak ktoś napisze prawdę o tym procederze to cisza. Mało tego firmy oferujące te badania potrafią krocie pieniędzy wydać na telefony , gdzie dzwonią po kilka razy dziennie . Jeszcze raz pytanie ? Kto na to daje pieniądze , kto na tym robi biznes ? Skoro na normalne badania brak pieniędzy i czeka się w kolejkach miesiącami , a na zabiegi latami. Gdzie tu moim zdaniem bardzo nieudolny minister , który znacząco obniża notowania mimo wszystko dobrego Rządu Premier beaty Szydło .
nie rozumiem tej zabawy20.09.2017, 11:57
Badać się bez kolejki i za darmo Polacy powinni badać się w każdym ośrodku zdrowia , a nie w jakiś nieznanych enigmatycznych firmach. Kto płaci tym firmom za te "darmowe' badania , skoro na normalne badania NFZ nie daje kasy? Dziwne to wszystko. Radziwiłł to najgorszy minister w Rządzie Beaty Szydło. Na lewe badania kasa jest i ktoś na tym robi biznes , a na normalną służbę zdrowia nie ma pieniędzy. Rozumiecie coś z tego ? Bo ja nic.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl