09.10.2017, 17:05 | czytano: 4879

Za donos na radnego 10 tys. zł

zdj. Piotr Korczak
Burmistrz Zakopanego poinformował zakopiańską policję o nietypowych mailach, jakie dotarły do miejskich urzędników od jednego z zakopiańskich przedsiębiorców. W zamian za informacje obciążające radnego Macieja Wojaka, oferowane jest pracownikom urzędu 10 tys. zł nagrody.
Przypomnijmy, że radny Maciej Wojak od kilku lat walczy z inwestycją realizowaną na ul. Zaruskiego w Zakopanem. Według radnego, inwestor w trakcie starania się o pozwolenia na budowę przedstawił fakty, które nie odzwierciedlały rzeczywistości z lat poprzednich, a miały one wpływ w trakcie starania się o niezbędne dokumenty.
Sam inwestor zarzuca radnemu, że zatkał jedną z rur kanalizacyjnych, które prowadzą odpływy z jego posesji workiem z piaskiem. Według niego, to Wojak takim działaniem łamie prawo.

Radny zapewniał podczas sesji, że będzie walczył do końca z inwestycją, która według niego powstaje nielegalnie. Wojak pytał jednocześnie burmistrza, czy poinformował on policję o szkalujących go mailach, które dotarły do magistratu.

- Tak, jak pan powiedział, do urzędu dotarły maile do wydziałów i instytucji, żeby donosić na pana itd. – odpowiadał w trakcie sesji burmistrz Leszek Dorula. - Nie wiem, czy to jest forma nacisku. Skierowałem tego maila na policję. Sprawa toczy się policji, ale nie otrzymaliśmy do tej pory, żadnych informacji ma temat policyjnych działań.

js/
zobacz także
komentarze
DO NO SI CIEL10.10.2017, 22:22
Ja na kasę też się złaszę
Lubię kaszę , apanaże
Nie chce zostać znowu zerem
Ja chcę zostać MILIONEREM

No więc teraz bardzo proszę
Ze sto razy tu donoszę :

MW podobno wokół jakiegoś
DWORU
Rozpylił -MONOTLENEK
DIWODORU !!!!!

Wiem że MW (byłem VIS a VIS)
Włożył VICUS w CANALIS !!!!

Podobno MA FAKULTETY
(Informacja dla POL POTA)
NIESTETY

Podobno prowadził
DZIAŁALNOŚĆ
Filmował
Czy takie coś

Tu pytam PANA
Płatnika ???
Donos tylko
OD URZĘDNIKA ?
NIE CHCĘ NADAL BYWAĆ
ZEREM -JA CHCE ZOSTAĆ MILIONEREM
stara baba co zeby jak pnioki mo10.10.2017, 16:30
Za komuny nie kapowali tyle co teraz.W obecnych czasach kapowanie czy donoszenie nazywają obywatelskim obowiązkiem...Ot demokracja.
andrusas10.10.2017, 07:09
tępić donosicieli .
JJK09.10.2017, 18:56
Brawo Panie Radny. Po to właśnie są przedstawiciele miejscy, aby walczyć o zasady i przestrzeganie prawa. I nie cofać się przed agresją i krytyką. Oby więcej takich ludzi
majka09.10.2017, 18:44
tak ci co donieśli to powinni płacić po 20 tys.,a nie na odwrót -komuna trwa niestety tylko w Polsce jest trend na kapusiów .
...09.10.2017, 18:00
Za informacje płaci się!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl