17.10.2017, 09:44 | czytano: 1761

Promocja książki Mariusza Koperskiego w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
W Zakopanem odbyła się wyjątkowa promocja najnowszej książki Mariusza Koperskiego "Po własnych śladach". Autor zakopiańskich kryminałów rozmawiał o swojej twórczości ze sobą samym.
W kawiarni STRH pytania na temat książek zadawał Mariusz Koperski - czytelnik. Odpowiadał na nie Mariusz Koperski - autor, który poprzez nietypową formę rozmowy chciał zwrócić uwagę na fakty, o które nikt go jeszcze do tej pory nie zapytał.
pk/ zdjęcia Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
bruno19.10.2017, 13:07
Co prawda drugi Artur Conan Doyle się nam z tego nie zrodzi, ale niech próbuje. Tylko niech raczej nie robi za dużo piany wokół siebie, bo wyjdzie że góra spłodziła mysz. Ta kampania PR wyzwala zbyt wielkie oczekiwania i czytelnicy mogą później być zawiedzeni.
sokrateles17.10.2017, 18:23
Bardzo ciekawa i oryginalna forma próby przebicia się do publiczności ze swoimi poglądami i koncepcjami poprzez pancerną szybę głównego nurtu medialnego, który coraz mniej skutecznie niewygodne prawdy blokuje. Czyż to nie jest policzek dla tych wszystkich serwilistycznych dziennikarzy? Wstydzić się oni powinni własnego cienia. Już Wolter powiedział: "nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale będę do końca bronił twojego prawa do ich głoszenia". Tutaj sytuacja dla serwilistycznych mediów jest o wiele, wiele bardziej haniebna, bo za sprawą ich serwilizmu my nawet nie wiemy czy się z poglądami autora zgadzamy czy nie, bo nas się nie dopuszcza do jego poglądów. Na koniec, jako były uczeń pana Mariusza jeszcze z czasów zakopiańskiego Koledżu, chciałem go serdecznie pozdrowić.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl