29.05.2018, 16:34 | czytano: 1868

II Piekielnicki Dnia Dziecka (zdjęcia)

Z okazji Dnia Dziecka w Piekielniku już drugi rok z rzędu zorganizowany został rodzinny festyn dla najmłodszych. Pogoda kilkukrotnie próbowała przerwać dziecięcą zabawę, ostatecznie jednak to organizatorzy byli górą i udało się przeprowadzić wydarzenie do końca.
- Tak naprawdę mieliśmy dzisiaj podwójny Dzień Dziecka - ten przed i po burzy - komentuje Jakub Dyrcz. - Na szczęście pogoda w końcu się uspokoiła i dzieci mogły bawić się do późnych godzin wieczornych.
Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych dmuchane miasteczko, konkursy i gry. Dla tych troszkę starszych instruktaż pierwszej pomocy oraz występy zespołu regionalnego na scenie. W godzinach wieczornych udało się również przeprowadzić pokaz w wykonaniu strażaków z lokalnej jednostki we współpracy z załogą karetki. Tegoroczna jak i poprzednia edycja to efekt współpracy Związku Podhalan oddział w Piekielniku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekielniku, Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku oraz LKS "Korona Piekielnik".

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i sponsorom wydarzenia.

Źródło: organizatorzy, zdjęcia: Jakub Wojtyczek / Marcin Siodłak
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl