12.12.2018, 10:40 | czytano: 2192

Charytatywny Spot Mikołajkowy (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
NOWY TARG. Miłośnicy aut spod znaku Volkswagena spotkali się pod składem budowlanym przy ulicy Ludźmierskiej na dorocznym zlocie pod nazwą Charytatywny Spot Mikołajkowy.
Akcja, organizowana kolejny rok z rzędu przez VAG Podhale, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Zjechali się nie tylko właściciele VW (obejrzeć można było rzadko spotykane modele), ale też inne marki, nierzadko związane z VW. Większość przyozdobiona była świątecznymi gadżetami.
Na uczestników czekały pamiątki, upominki i słodycze, które rozdawał św. Mikołaj. Oczywiście nadrzędnym celem było dzieło pomocy. Tym razem zbierano datki, za które organizatorzy zakupią potrzebny sprzęt na rzecz podopiecznych zakopiańskiego „Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny", dla których została zorganizowana cała akcja. Ale nie tylko pieniądze, bo dzięki uczestnikom Spotu, do dzieci trafią również słodycze, ozdoby świąteczne czy artykuły codziennej potrzeby. W akcję włączyło się również duże grono sponsorów, którym - tak jak wszystkim uczestnikom akcji - organizatorzy składają serdeczne podziękowania.

r/ zdj. Michał Adamowski
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl