19.02.2020, 19:10 | czytano: 1786

"Muzyczna kuchnia Och" zaprasza. Mamy bezpłatną wejściówkę

Restauracja Och w Ochotnicy Dolnej zaprasza w sobotę 22 lutego na piątek spotkanie z cyklu "Muzyczna kuchnia Och". Stoły wypełni gorczańska kuchnia, a przed publicznością wystąpi Buskers Band.
CO: koncert Buskers Band w ramach cyklu "Muzyczna Kuchnia Och".
KIEDY: 22.02 (sobota) godz.19.00
GDZIE: Ochotnica Dolna Restauracja Och
BILETY: 90 PLN rezerwacje / 110 PLN w dniu wydarzenia (uwaga: w cenie biletu zawarty jest poczęstunek kuchni regionalnej w formie szwedzkiego stołu).
MENU:
*Żurek wegański
*Ziemniaki w łupinach z fasolą i warzywami
*Pierogi z kaszą i grzybami
*Żeberko w kapuście
*nasz słodki wypiek i chleb, smalec, bryndza

REZERWACJE miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl lub w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl

Mamy bezpłatną wejściówkę na muzyczno-kulinarne spotkani. Otrzyma ją osoba, która jako pierwsza wyśle e-mail na adres konkursy@podhale24.pl, wpisując w temacie wiadomości hasło "Muzyczna kuchnia Och". W treści wiadomości podajcie imię i numer telefonu. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

BUSKERS BAND:
Sześciu młodych artystów o wspólnej pasji do muzyki rozrywkowej. Wielbiciele muzyki streetowej i jej energii. Brass band, który od 2016 roku wypełnia ulice i sceny Małopolski dawką pozytywnej, energetycznej muzyki. Oprócz wykonywania swoich aranżacji znanych hitów na instrumenty dęte pracują również nad autorskim materiałem, czego efekty będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu. Mają również na swoim koncie pierwszy krążek - „Fever” - który zdobywa coraz szersze uznanie wśród fanów. Od początku swojej działalności wystąpili przed m.in.: Nosowską, Zalewskim, Mrozem, Krzysztofem Cugowskim czy Sarsą, jak również uświetnili Galę Boksu Underground Boxing Show 2018 w Wieliczce oraz gościnnie zagrali w programie Master Chef Junior.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl