15.05.2021, 19:45 | czytano: 6375

Nowy singiel Szymona Grzybacza z Podwilka (video)

Fot. YouTube
"Harmonia" - taki tytuł nosi najnowszy singiel autorstwa utalentowanego 23-latka z Orawy.
Szymon Grzybacz ma na swoim koncie udział w ukraińskim talent show "X Factor”. Dojście do półfinałów otworzyło przed nim ogromne możliwości w Polsce. Udało mu się nawiązać współpracę z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. W 2019 roku wyruszyli w dwie duże trasy koncertowe po całym kraju - organizowane przez Royal Concert: 3 Koncert Muzyki Filmowej, Koncert Muzyki Filmowej Na BISS.
W sierpniu 2020 roku wydał swój pierwszy singiel "Malinowy", który powstał przy udziale orkiestry, z która gra sam Andrea Bocelli. Teraz prezentuje swój kolejny utwór "Harmonia". Inspiracją do powstania kawałka były obserwacje Szymona otaczającego go świata. “W d zisiejszych czasach, gdy coś się psuje - ludzie wolą wyrzucić to do kosza i kupić nowe, niż spróbować naprawić. Niestety taka tendencja przejawia się głównie w relacjach międzyludzkich.” - komentuje Artysta.

“Harmonia” to utwór utrzymany w stylu – Pop/ Alternatywny Pop, na którego brzmienie wpływa połączenie szybkiego bitu i chwytliwego basu z żywymi instrumentami m.in. kwintetem smyczkowym. To wszystko otulone jest ciepłą, oryginalną barwą Szymona.Szymon Grzybacz - 23 letni wokalista, pianista, a przy tym realizator dźwięku. Większość jego muzycznych produkcji powstaje w domowym studio. “W domu mogę przeznaczyć tyle czasu na poprawki i eksperymentowanie, gdzie nikt inny nie miałby tyle cierpliwości. Mam nadzieję, że ogrom pracy i mój nadmierny perfekcjonizm - zaowocuje w przyszłości czymś pięknym".

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl